Görülmeyen Kaza

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
pp.jpg

CANIM YANIYOR...
Dün Oğluşum okulda basketball oynarken birisi top ile kaza ile kafasına hızlıca vurmuş..
her şey normaldi derken gece yarısı ağlıyarak uyandı..
-I feel dizzy, i feel giddy dedi (Başım dönüyor) ve kusmaya başlayınca hastahaneye götürdüm...Beyin kanaması olabilir testler yapılıyor ve benim elimden Duadan başka bir şey gelmiyor.....
Hastalara şifa, dertlilere deva ver ALLAH’ım, Allah’ım şifa ver Ona Onun vekili,Sahibi SENsin..

Ben bir anneyim,çocuğum ve tüm çocuklar için dualarınızı bekliyorum.Mevlam onları hastalıklardan görünür ,görünmeyen kazalardan belalardan korusun...amin.

duaa..

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
AMİN Geçmiş olsun gönül dostum,Rabbim küçük Yusufumuza şifa nasip et yüreği uçuşan annesine ferahlık nasip et duaa..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Geçmiş olsun gönül sızım, top çarpması ile ciddi birşey olmaz diye biliyorum ama inş. öyledir. Test yapılması iyi olmuş. Hayırlı haber gelir inş. Allah c.c ferahlık versin. Ufaklığa şifa versin inşAllah.

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Iyi haberler bekliyoruz inşallah...

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Ablacım çok geçmiş olsun, inşallah ciddi bir sorun çıkmadan Rabbimin izniyle Yusuf sağ sağlim bunu da atlatır. Rabbim Yusuf'u ve Yusuf'la birlikte cümlemizin evlatlarını kazalardan belalardan hastalıklardan esirgesin inşallah. Rabbim isminin kendinin güzelliği ve masumluğu hürmetine sağ sağlim evine dönebilmesini nasip eylesin inşallah. Hayırlı haberlerini bekliyoruz ablacım Yusuf'ta sende Rabbime emanet olun...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah cc cümlenizden razı olsun.Yüreğimi ağzıma getirdi...
hamd Olsun iyi ama ne olur ne olmaz diye 24 saat gözümüzün önünde bulundurup ,iyi bir gözlemci gibi her hareketini izlememi istediler...
Yusuf'um ve tüm çocuklar ,Rabbime emanet selametle...

acilangul1

tozduman

Moderatör
Moderatör
Allah şifa versin Ablacigim yusufu öp yerime.
Çok Geçmiş olsun.
Allah kazalardan belalardan korusun sizi inşallah :(

Üst Alt