Gonulsizim abla yardim et..

Gunesim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Hayirli geceler ablam

Ablam ben gecenlerde burda bir konu paylasmistim. Durumu iza etmistim. Birinden hoslandigimi ve o cocugun calistigi yere gitmistim ve bir tartisma olayi meydana gelmisti.

Ablacim benim o cocuga karsi zaafim var. O tartismayi keske yapmasaydim bence birazda aceleci davranim ve ani kizginlikla bir hata yaptim. Belkide onlarin kotu niyeti yoktu belkide ben yanlis anladim bana tuhaf geldi.

Simdide cok pismanim ama geri gidemem utaniyorum birde ozur diliyememde yapamam. Cunku kendimi kucuk dusurmus olurum.

Ablacim sizin bana oneriniz buydu gitmeyin dediniz. Sonrasinda cikilmiyacak seylerin icine girmeyiniz dediniz. Bu sozleriniz hep aklimda. Ama gonlumde o cocuk var ama tamda olarak emin degilim duygularimdan korkuyorum.

Sizce ne yapmaliyim?...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayirli aksamlar.. kardesim o zaman acele davranip kendinizi biraz farkli gosterdiniz.. bari simdi Sabr edin..
aradan biraz zaman gecsin olanlar unutulsun ne kendinizi nede onlari zor durumda birakmamak icin bir sure o marketten UZAK durun...
bu zaman icinde de birazcik kendinizi ilim, irfan ile OLGUNLASTIRMAYA bakin!!!
daha sonrasinda da hic bir sey olmamis gibi ama bu sefer daha akillica, agirdan ve ciddi ve olgun bir sekilde alisverisiniz icin gidersiniz..
arada samimiyet yok diyen sizdiniz simdi gidip ozur dilemek vs.. vs.. sizin duygu ve davranis bozuklugu yasadiginizi dusunebilirler..
her seyin HAYIRLISI...
Zaman en iyi Hekim hukum ve Hakimdir...

Gunesim

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Hayirli geceler ablam,

Dediginiz uygulucam. Sizce onu tamamiylen yani unutmalimiyim?

Dua ile
Selametle kalin

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hayirli geceler ablam,

Dediginiz uygulucam. Sizce onu tamamiylen yani unutmalimiyim?

Dua ile
Selametle kalin

Hayirli geceler bunu okuyan bazi arkadaslarimiz Güzin ABLA diye takildiklarini duyar gibi oluyorum...
dfrt..dfgtncddvb..
ama sadece ilim, bilgi degil ayni zamanda tecrubelerimden yazdigimi da unutmiyalim..
bırak kardeşim!! ne unut nede unutma diyemem zaten desem de yureginiz ve duygulariniz beni dinlemiyeceginide cok iyi biliyorum..
o yuzden zamana birakin !!derim Kader zaten kendi hukmunu bicecektir..
benim dedigim sadece pesinden kosup gereksiz ilgi gostererek komik duruma dusmeyin.....sırıtık.:,:tamam:.
kaçan kovalanır bunu unutma ..kovalanan da kaçar.. buda Evrenin kaidesidir..
.brrvo

burada BATI da kizlar, kadinlardan gercekten oyle guzelleri var
ben bile Hayran kaliyorum..
Allahim ne kadar da guzel yaratmissin diye... ama erkekler basini dondurup bakmazlar...
Ne o turkiyede islik calmalar.. guzelle bakmak sevap vs...
amerikali bir arkadasim gecen yaz istanbulla gitti cok memnun kalmis..
Kadin oldugumu ilk defa orada hissettim dedi..sırıtık.:,utngc..
nasil yani dedim.. her yerde ilgi, bakislar, laf atmalar,vs vs..
burda kadin ciplak sokakta yatsin hic kimse donup bakmaz.. niye biliyormusun cunku erkek az kadin cook oldugundan kadin ve kizlar
erkekleri kovaliyor, yani kadinlar erkek gibi davrandiklari icin fitrattina aykiri olduklari icin kadin-erkek kimyasini da bozdular...
insallah kendimi anlattirabildim...sırıtık.:,:bilmemm:.

Üst Alt