• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Gönderdiği mesajı bulamayanlar

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamünaleyküm, öncelikle gördüğünüz gibi sayfanın üstünde uyarı var! Forumda rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesajınız rüya yorumu ise zaten silinmiştir veya silinecektir, mesajınızı bulamazsınız. Başka bir konuyla ilgili mesaj gönderdiniz ve mesajınızı bulamıyorsanız, bulmak için yazının devamını okuyabilirsiniz. Gönderdiğiniz mesaj konuyla alakalı başka bir bölüme taşınmış, yine konuyla alakalı başka bir konunun altına mesaj olarak eklenmiş veya başlık kısmı değiştirilmiş olabilir. Bu sebeplerden dolayı mesajınızı bulamadıysanız aşağıdaki yazıyı okuyun!

Gönderdiğiniz mesajın nerede olduğunu bulmak için;

Üye girişi yaptıktan sonra üst tarafta bulunan; Avatar yüklediyseniz avatarınızın, yüklemediyseniz kullanıcı adınızın baş harfinin olduğu sekmeyi tıklayın... Orada isminizin altında mesajlar kısmında, göndermiş olduğunuz mesaj sayısını göreceksiniz. O sayıya tıkladığınızda bütün mesajlarınıza ulaşabilirsiniz.

Ayrıca gönderdiğiniz herhangi bir mesaja cevap yazıldığında, kayıt olurken verdiğiniz mail adresinize otomatik bir bildirim mesajı gönderilir. Bu mesajdaki linke tıklayınca, gönderdiğiniz mesajın ve gelen cevabın bulunduğu sayfaya ulaşmış olursunuz.

Bu şekilde mesajınızı bulamıyorsanız, mesaj kurallara uygun olmadığı için yayınlanmamıştır. Veya mesajı henüz yeni gönderdiyseniz, mesajınız kontrol sürecinde olabilir. Kurallara uygun mesaj gönderenlerin mesajları kontrol edildikten hemen sonra yayınlanmaktadır.

Son düzenleme:

safir

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
teşekkür ederim

Berra88

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum.. yazdığım rüya silinmiş..ama ben kuralları okuyup ona gore hareket etmiştim..neden silindi acaba?

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam kardeşim, sayfanın üstünde uyarı var görmediniz mi? Forumda rüya yorumu yapılmıyor! Diye yazıyor. En üste görülmemesi imkansız.

Berra88

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Aleykümselam kardeşim, sayfanın üstünde uyarı var görmediniz mi? Forumda rüya yorumu yapılmıyor! Diye yazıyor. En üste görülmemesi imkansız.
İlginç olan şu ki herkes rüya yorumu sormuş herkes rüyasına cevap almış, ve yeni tarihli yorumlarda gordum..peki o kural sadece bana mı has?? Sitede yeni gönderilen bir çok rüya ve rüya yorumu var... ayrıca rüya yorumu yasaksa neden sitede rüya yorumları bölümü var..ve bir diğer sorum insanların rüya yorumlarını kurala ve edebe aykırı değilse neden siliyorsunuz..? Cevap yazılmaz anlarım herkes yoğundur ve kimsenin mecburiyeti yoktur ama diğer türlü herkesin paylaşım yapabildiği bir ortamda edebe aykırı olmayan bir konunun silinmesi garip..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Değerli kardeşim, forumda eskiden rüya yorumu yapılıyordu, uzun süreden beri yapılmıyor. Görmüş olduğun yeni tarihli mesaj ve cevaplar tarihlerin güncellenmesi ile oluyor. Yani eski mesajlar bir süre sonra güncelleniyor. Anlayacağın forumda uzun zamandır yorum yapılmıyor. Umarım Anlatabildim

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Mesajların silinmesi konusuna gelince, onları silmesek forum cevapsız rüya mesajlarıyla dolar, senin gibi mesaj gönderen çok kişi oluyor... o nedenle silmek zorundayız tmm.

Berra88

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
anladım hocam...neden vazgeçtiniz bilmiyorum ama yorum yapan arkadaşların bazılarında gerçekten hayırlı güzel geri dönütler okudum.. özellikle gönül sızım isimli arkadaşın ölçüp trtarak yaptığı yorumları takip ettim maşallah..Allah razı olsun..en azından bunu iletmiş olayım.. sağolun

Üst Alt