Gelip Geçmeyenler,Kalıp gitmeyenler

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Her şey bir noktadan sonra biter tükenir,bitmese de mekan,boyut,değiştirir ama her halükarda hareket halindedir.Bizlere uzun zaman gelip de gitmeyen,kah bizi sevindiren kah huzursuz eden,kimilerine gitsin derken kimileri gidecek diye korktuklarımız...
Gelip geçmeyenler,kalıp gitmeyenler neler var?

tozduman

Moderatör
Moderatör
Hayatımıza girenler çıkanlar,dualarımızı eksikliklerimizi tamamladılar. Dualarımız ve imanımızı tazelediler her ne olursa olsun Allah musibet de hep bizim eksikliklerimizi tamamlamıştır. Yolun başı ve sonu Allah dır. İmtihan görülmese de incecik sızılarımızda ''Allah'' dedik hep bir adım yaklaşıp, Allah'a şükürler olsun. Elhamdülillah. Biz başkalarının hayatına girerek onları bir yerlere taşıdık ve onlarda bizi bir yerlere taşıdılar. Gönüllerimiz huzurlu olsun bu dünya da. Allah hepimizi affetsin .
Selam ve Dua ile :)

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Ben bende ki kalıp gitmeyen çoğu şeyden şükürdarım.Gitmesi gerekenlerin de Rabbimin izni ile peşine düştüm elimle içimden söküp atamasam bile dua ve amel ile Rabbimin izni ile inşallah kurtulmak için yola düştüm.Dualarınızı eksik etmeyin inşallah kardeşlerim.

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Güzellikler arkadışımız. Dostlarımız. Bizle beraber kalanlarımızdır. Kötülükler, bakmadığımız şeylerdir. Kalmazlar terkederler.

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Önemli olan terk edip giden olmak değil!
Her şeye rağmen direnip, kalan olmaktır... :)

Firariyim

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Keep Calm and Carry On... Nasibimizceyiz, bu gün varız yarın yokuz, kimbilir...

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Gelenlere "selam" deriz, alırız içeri,
Gidecekmiş gene selam deriz, sunarız sevgiyi..!

Üst Alt