Gelecegi cok fazla dusunuyorum

• Konuyu başlatan Tevekkülvakti
  • Başlangıç tarihi
T

Tevekkülvakti

Kayıtsız
Misafir
Ben Ankara'da hukuk okuyorum. Gelecegi cok fazla dusunuyorum. Burayi isteyerek yazmama ragmen geldikten sonra cak pisman oldum. Ben kucuk bir sehirde buyudugum icin Ankara bana acayip korkunc geliyor. Kultur farki cok var bir turlu bu sehri benimseyemedim ve en buyuk sorunum bolumumle alakali. Hukuk okuyup avukat olmak istiyorum ama burada herkesin gozu cok yuksekte ben ise avukatlik istiyorum sadece onlarin arasinda ezilmis gibi hissediyorum kendimi. Avukatlik hakkinda da hic iyi seyler duymuyorum. Iste caiz degildir. Insani ister istemez harama bulastirir gibi kotu seyler duyuyorum. Psikolojim altust oldu bunlari duydukca. Cok buyuk sıkıntılar yasadim ve doktora gittim. Ilac kullaniyorum 40 gundur. Ama bolumle ilgili birsey duyunca yine moralim bozuluyor, yani ilac bu sorunlari engellemiyor sadece beni sakinlestirdi. O yuzden birakmak istiyorum ama eskisi gibi olmaktan da korkuyorum. Kendimi cok caresiz hissediyorum sanki bu bolumu okuyarak kendimi ucurumdan atmis gibi hissediyorum. Sanki hayatimi karartmisim bir daha hic mutlu olamayacakmisim gibi hissediyorum.

Üst Alt