Gecmiste yaptigim gunahlar yüzünden azap cekiyorum

Suuzan2

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleykum ben gecmiste bazi yaptigim gunahlar yüzünden azap cekiyorum, vicdanım cok sizliyor ama yaptigim sey zina degil sadece sevgili olmam ve el ele tutusma, birde sarilma oldu ama cok azap cekiyorum sanki bu gunahlari yapan ben degilmisim gibi. Gecmisi unutup yasayamiyorum ne yapmalıyım.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam kardeşim, bunun bir tek yolu var. Öncelikle Rabbimizin çok affedici ve bağışlayacı olduğunu bileceksin. Sonra tevbe istiğfar edip bir daha aynı hatayı yapmayacaksın. Hepsi budur.

Suuzan2

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Biliyorum ama seytan bana vesvese veriyor sen pissin. Zina yapmadim ben ama oyle niye hissediyorum bilmiyorum psikoloklara gidiyorum hergun, kendimi cok kötü hissediyorum. Hem de bu sevgili olaylarimi ilerdeki esime söylemeli miyim, zaten hepsi ergenlikte olan seylerdi. Çok sacma ama intihara kalkistim, seytan yuzunden kendimi cok gunahkar hissediyorum hergun beynimi yiyor sanki.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Ne güzel böyle hissetmeniz Allah 'a yönelin böyle hissetmeniz kalbiniz temiz olmasıdır. ALLAH sizden vazgeçmemiş ki böyle hissediyorsunuz bol bol tövbe namazı kılın yavaş yavaş içiniz huzura ericeginizi göreceksiniz youtube çok güzel dini video var onları izlen doğru yolu bulacaksınız .Rabbim okyanus köpüğü kadar günah olsa kulum bana tövbe etsin yine kabul ederim diyor o yüzden üzülmeyin pismanliginizi dile getirin bende sevdim biri söylemedim Rabbim için vazgeçtim kalbim acıyor ama biliyorum ki Kalpleri birbirine izinsiran Allah o yüzden olmadiysa bir sebebi var hayırlı akşamlar.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Çok sagolun Allah razi olsun ama gerckten cok kotuyum kardesim Allahima siginiyorum ama icimdeki sızı gecmiyor gecmiyor.

Üst Alt