• Forumda Rüya yorumu YAPILMIYOR! Mesaj göndermeyiniz! Mesajınız silinir!

Evlilik için istihare rüyası yorumları

Cello

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Istihare, evlilikle ilgili.

Hayirli aksamlar. 5 küsür yillik bir erkek arkadasim var. Evlilik düşünüyoruz ama uzun zamandir gosterdigi kotu hal ve davranislarindan dolayi annemden istihareye yatmasini istedim. Eger erkek arkadasim hakkimda hayirliysa ve evlenmemiz iyi olacaksa diye. İstihare: Annem rüyasında teyzemin kanser oldugu görmüş, teyzem ona vucudundaki beyaz yaralari gosterip, goruyor musun ne kadar hastayim diyormus. Sonra annem kendisini kapkaranlık bir yerde görmüş, karanligin icinde biri anneme basindan aşağı su dökmüs, annem kim oldugunu gorememis. Annem ruyada beni de gormus, erkek arkadasimdan cok cekiniyor hatta, evin anahtarlarini sakliyormusum. Daha sonra annem evlenip ayrildigimizi gormus. Annem ruyada bana uzulme kizim, bizim 3 evimiz var, birinde sen, birinde kardesin digerinde de ben yasarim diyormus. Ruyanin sonunda da gayipten bir ses anneme kızını ne diye böyle insanlara veriyorsun diye bağırıyormuş. Ruya pek hayirli degil gibi ama sizlerinde tabirlerinizi duymak isterim. Evlilik muhim bir muessese. Ne zaman erkek arkadasimla ilgili istihare yapsak hayirli gelmiyor. Tesekkurler simdiden.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Bildiğim kadarıyla yeşil ve beyaz görmek hayır ile yorumlanıyor , ama tabiki ailenin istemiyor olması üzücü

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Merhaba ben evlenmeyi dusundugum kisi icin istihare yaptim ailem cok seviyor bu kisiyi. Istiharede gordugum ruyada ailemin beni baskasiya tanistirdigi ve benim o kisiye zamanla alistigimi ve ailemin durumdan memnun olgunu gordum. Bunu disindada pembe beyaz bir pijama takimi gordum. Acaba bu ruya ucin nasil bir yorum yapmak gerekir?

ruyayorumcusu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selam niyetinizin hayırlı olduğuna ancak bu ilişkinin aile içerisinde yaşanacak bir takım sorun ve sıkıntıya sebep olacağına delalet eder.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Evlilik için İstihare namazı rüyası

Merhaba hayırlı günler inşallah. Benim 1 yıla yakın evlilik yolunda konuştuğum bir insan var. Evlilik için hakkımda hayırlı mı değil mi diye istihareye yattım. Üzerimde yeşil gömlek var ve yeşil beyaz kalıp kalıp sabunlar görüyorum. Sonra abimi görüyorum üzerinde beyaz pantolon yeşil bere takmış ve de kırmızı mont giymiş. Ben rüyamda kendi kendime diyorum ki istihareye yattım rüya göremedim ama içimde kötü bir his yok. O sırada elime kahverengi bir ruj geçiyor onu dudağıma sürünce kırmızı oluyor öyle uyanıyorum. Allah rızası için bana bir yol gösterin rüyam ile ilgili.

*dialektik*

Rüya Yorumları
Üyemiz
Merhabalar

Rüyada yeşil beyaz görmek, izdivacın hayırlı olacağına delalet eder. Allahu alem izdivacınız da gerçekleşme ihtimali büyük.

Rüyada görülen kırmızı ve kahve rengi ise pek hayırlı değil. Ya aranızda bazı sıkıntılar olacak veya proplem olacak uyuşmaz karekterleriniz var.

Aileleriniz devrede olsun. Yani akil insanların fikirlerini alarak hareket edin. Doğru iletişim kurun.

İlgili Kişiler ile iştişareli hareket edin. Alakasız kişilere ve ağzı sağlam olmayanlara bilgi vermeyin.

Evliliği düşündüğünüz insan ile herşeyi başında konuşun.

Tüm karekterlerinizi ortaya koyup başında birbirinizin Vasıf'larını iyi analiz edin.

İkinizde çok iyi insanlar olabilirsiniz, ancak bazı birbirbirine zıt karekterker vardır, bu karekterler yüzünden anlaşamayabilirsiniz!
Dolayısıyla tanımak çok önemli.

Allah hakkınızda hayırlı olanı lütfeylesin.

Kameray

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Evlilik istiharesi

Selamın aleyküm;
Benim ciddi bir ilişkim var ve evlenmek üzereyiz. Bende istihareye yattım ve ilk istiharemde cok güzel kırmızı beyaz bir cafe yerler ve duvarlar beyaz masalar ve insanlar üstü kırmızı idi. Ve kafam çok karıstı. 2. İstiharemde iste beyaz bir tül fakat yırtık pırtık herkes niye böyle tül aldın diye bana soruyordu ve tuvalete büyük abdest temizliyordum fakat bir türlü temizlenmiyordu ben temizliyordum, tekrar olusuyordu. Bunu yorumlarsanız çok sevinirim çıkmazdayım ve nasıl karar verecegimi bilmiyorum.

Dilann

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Evlilik için istihare

Selamün aleyküm arkadaşlar benim bir süredir görüştüğüm birisi vardı. 3 gündür işler ciddi yöne kaymaya başladı. Benim içimde bir korku vardı ben de bunun için istihare yaptım. Gördüğüm rüya şöyleydi;
Kendi evimizin banyosunda (banyomuz bembeyaz parlıyordu)duruyorum sonra yeşil bir kovayla banyoya su döküyorum berrak bir suydu sonra suyla akıp giden siyah büyük bir hamam böceği gördüm.Yorumlayabilir misiniz? Şimdiden hepinizden Allah razı olsun hayırlı günler.

K

Kayıtsız Üye

Kayıtsız
Misafir
Istihare

Selamün aleyküm evlilik icin istihareye yattim ve karanlik bir odada ici dolu parliyan bir raki sisesi gördüm bu evlilik olsun istiyorum ama rüya beni cok daraltti nasil yorumlarsiniz

Abdullah44

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Istihare

Selamin aleykum ben evlilik konusu hakkinda istihare ile ilgili soracaktim . Istihareyi yapan kisi evlenmeyi dusundugum kisi istihare= tek basina yururken hava cok guzel uzerinde renkli beyaz bir elbise var. Sonra birisi geliyor yanina yuzunu gormuyor.sonra eline birsey uzatiyor almak istemiyor ve zorla veriyor . Ve arkasini donup gidiyor . Sonra avcunun icine baktiginda bir suru bocek var.hava kararmaya basliyor. Gok gurluyor simsekler cakiyor. Sonra kosmaya basliyor bagirarak yardim istiyor .bunu bir hocama sordum oda uyandiginda nasilmis dedi ve sordugumda midem bulanarak uyandim dedi.

Güzel

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba ben evlilik için istihareye yattım sabaha karşı rüya gördüm kasaba gibi bir yerde yolcu minibusune binmisim ama minibüs çok kalabalık ve minibüsün tavanı çok basık yani insanlar iki büklüm minibüsün içinde tam ineceğim zaman bir kadının kıpkırmızı ojeleri vardı çok güzel miş ojeleriniz dedim oda bana sende al çok güzel dedi indiğimde bir düğün gibi birşey vardı oraya gittim ve çok tuhaf bir yerdi bir kızın kinasi yanıyordu çok tuhafti .
Benimle evlenmek isteyen kendi akrabamizdan birisi var ailem o kişi olsun istiyor ben bir türlü sevemedim begenemedim kalbim isinmadi bende bunun için istihareye yattım bu rüyayı gördüm şimdiden teşekkürler.

cedibe

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba uykuya yatmadan abdestli olarak önce mülk süresi 14.ayeti 9 kere okuyup boşanma durumunda olduğum eşimle evliliğimi devam ettirmek hayırlımı değilmi diye niyet edip 21 besmele.ayetel kürsü.felak.nas.ihlas sürelerini ve ya latif ya habir diyerek uyudum.Rüyada kardeşimle ayni odadaydik yanimizda cinler varmış kardesim onlardan korkup beyaz yorganin altına saklanıyor.varlarmis ama bir cisim olarak görmedim sadece sözlü orda olduğunu konuşuyoruz. Ben de ona korkma onlara Lailahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin dersem giderler dedim.oda karanlikti ışıkları yakın hic bir sey olmaz dedim.gece yarisi uyandım uyanınca bu şeytani olamaz duaları okuyup uyudum dedim.Rüyam hayırlımı değilmi yorumlarsaniz memnun olurum

K

kenan say

Kayıtsız
Misafir
selamun aleykum

Selamun aleykum, ben 14 yıldır Van da yaşıyorum, buraya gelme nedenimiz babamın memur iken babamı dükkan açacağız diye borçlandırıp sonra dükkanın işleri iyi değil diye emekli ettirip, emekli parasınıda borçlara heba etmesine neden olan ve halen kendisi memur olup emekli olmak istemeyen, amcamdır(amca demek istemiyorum). Burada evlendim çok şükür fakat iş arkadaşları olsun hanım tarafı olsun çeşitli sıkıntılarım var. Van'dan başka bir ile gidip tebdil-i mekanda ferahlık vardır sözüne binaen yer değiştirmek için marmara bölgesinde bir yere gitmek istiyorum. Bunu benim eşim ve çocuklarım adına ALLAH rızası yolunda hayra neden olması adına sünnet olan istihareye yatmaya karar verdim ve tövbe gusül namaz dua da gerçekleştirerek istihareye yattım. Rüyamda renk adına bi şey görmedim ama nedeni belli olmayan sürekli bi kovalamaca ve koşuşturma içindeydim, yorumlarınız için teşekkür ederim.

Sseyda

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Evlilik için istihare yorum

Hoslandigim biri icin evlilik yolunda istahere yattim rüyamda yeşil, siyah, kırmızı renkleri gördüm rüyam hayırlı mi degil mi?

Yengec

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Evlilik icin istihare ruyasi

Evlilik icin istihare namazi kildim, sabahinda ruyamda kardesimin beni arabayla biryere biraktigini, benim istedigim birseyi yapmadigi icin ona kizgin bir mesaj attigimi gordum. O sirada ic sesim annemle babam olunce kardesinle kalacaksin kizma iyi gecin demis. Boynumda altin bir kolye varmis. Sonra bir magazaya girmisim arkadaslarimin oldugu, orada yesil beyaz bir tulum gormusum denemeyi dusunuyormusum. Tulum yesil beyaz yaprak gibi desenli, kollari ve gogus dekoltesi tulluymus. Diger kisimlari hep kapaliymis. Ayni magazada benim evimede olan cantanin aynisini gormusum fakat bu aynisindan baska bir tanesiymis. Sonra bir erkek varmis sevgilim, beni opmeye yakinlasmaya calisiyormus ona herkesin icinde boyle davranmaktan hoslanmiyorum demisim. Bir erkek daha varmis gorustugum, ona da yolda yaninda giderken sana durust konusacagim ben biriyle daha gorusuyorum ama ikinizide sevmiyorum. Kizlara ilgim var mi diye dusundum, kizlara da ilgim yok ki sanirim cok mukemmelletciyim hic asik olmadim demisim. Bu arada arkadaslarim ve diger cocuk ben digeriyle konusurken onden yuruyormus. Konustugum erkek bana bir sans ver demis hem seninle hem baskasiyla daha gorusuyorum dedigim kisi. Beni anlayisla karsilamis, iclerinden birisine sen babamla tanis diye tehtit etmisim.tsk.

Sibl

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Hocam size ulasmm lazim nasil ulasabilirim

Sena taşcar

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Benim de yaklaştık 1 aydır tanıştığım bir çocuk var, çok sağlam adımlar atıyoruz ikimizin de istediği evlilik bende istihare namazı kıldım. Rüya görmedim fakat çok huzurluydum bir kaç gün sonra annem kıldı, rüyasında büyükbabamın beni dövduğunu ve buyukbamamin kıyafetlerinin beyaz olduğunu görmüş, Benim üstumde de siyah kıyafet varmış bu ne anlama gelir yorumlar mısınız ?

Gnyyy

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm. İstihareye kız arkadaşım için yattım, çünkü ailesi beni istemiyor. Kız arkadaşımda buna istinaden ailesini karşısına almaktan korkuyor. Bende Allahım bundan sonraki hayatımda onunla birlikte olmak hayır mı şer mi diye istihare yaptım. Cok gece bir şey göremedim diye üzüldüm olumsuz dedim, lakin beşinci gece onunla evlendiğimi gördüm. Bende damatlık onda gelinlik vardı babası tebbesüm ediyordu ya konuşma yapacaktı yada verecekti. Sonra tam hatırlamıyorum nikah şahidimiz veya nikahı kıyan kişi de cumhurbaşkanı ve başbakan değil ama devlet büyüklerimizden bir tanesiydi. Rüyam bu şekildeydi hocam yorumlarsanız sevinirim. Damatlık siyah beyaz klasik, gelinlik klasik beyaz.

Z

Zeynebiruyasi

Kayıtsız
Misafir
Selamun aleyküm sevdiğim insanın Hayır olup olmadığını anlamak için rüyaya yattım.
Rüyamda evleniyordum ama daha gelinliği giymeden Annem kıyafetlerimle banyo yaptırdı. Onun kurumasını bekledim sonra ben beyaz yakışıklı birini beklerken zenci bi adam olduğunu gördüm aynı zamanda birisi babama evin eksik tarafını tamamlasın diye kum getiriyor, kumun bi torbası siyah gerisi beyaz idi.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamun aleyküm sevdiğim insanın Hayır olup olmadığını anlamak için rüyaya yattım.
Rüyamda evleniyordum ama daha gelinliği giymeden Annem kıyafetlerimle banyo yaptırdı. Onun kurumasını bekledim sonra ben beyaz yakışıklı birini beklerken zenci bi adam olduğunu gördüm aynı zamanda birisi babama evin eksik tarafını tamamlasın diye kum getiriyor, kumun bi torbası siyah gerisi beyaz idi.
Evet hayırdır. Evlilik için istihareler de genelde 7 gün istihareye yatmak gerekir. Sen 7 gün art arda istihareye yat. 7-ci günün istiharesi doğrudur.

Üst Alt