Evlenmek için duanıza ihtiyacım var

merdümgiriz

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Kardeşlerim merhaba,
Zor günler geçiriyorum, yaş itibariyle evlenmek için geç kaldığımı düşünüyorum. Annem hiçbir kısmetimi beğenmiyor, çevremdekiler annemin yüzünden kimseyle tanıştıramıyor beni...
Oysa ben bir adım gerisinde durup birlikte namaz kılabileceğim, beraber yapmayı en çok sevdiğimiz şey Allah sohbeti olan, birlikte tefekkür alemlerine dalabileceğim helalimi istiyorum ve bunu söyleyemiyorum kimseye.
Lütfen dua edin kardeşlerim annemin gönlü yumuşasın, aklımdaki insanla tanışayım bir an evvel. Yüce Rabbim kimseyi kaldıramayacağı yükle sınamazmış bu sınavım sona ersin bir an evvel de huzurlu yuvama kavuşabileyim İnşaAllah.

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm; Allah gönlüne göre birini nasip etsin inşallah kardeşim sıkma canını Allah sana birini nasip ettikten sonra kimse engel olamaz. Zamanı vardır belkide annende sadece zaman için sebebini işliyordur. Allah inşallah helal süt emmiş dilediğin gibi namazlarınızı kılıp Allahı bol bol anıp huzur bulacağınız bir yuva nasip eder.

nurefsan

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
rabbim yolunuzu hayırlı, kuracagınız kurmak istediginiz yuvayı da Size hayırlı olarak nasip eder inşallah..

sakine.s

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Allah yardımcın olsun ... Dert etme Allah var her şey var ... içimizden geçenlere bile cevap veren mevlam en hayırlıyı nasib etsin hepimiz için...

gdemir

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Kafana başörtüsünden başka bişey takma :)

simge1989

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Kardeşim 26 yaşındasın bilgilerinde okudum. Bende 25 yaşımdayım geç kaldım diye düşünmemelisin 30 a kadar yolu var bence :p ama tabiki anlaşabileceğin biriyle karşılaşırsan evlenirsin tabiki hayırlısıyla. Bende dua ederim senin için umarım hakkında hayırlısı olsun, rabbim hayırlı bir eş nasip etsin sana.

Annem kimseyi beğenmiyor yazmışşın, beğenir beğenir canını sıkma :) o da bir anne kolay değil kız vermek zor hele bu zamanda inanki ..
Hele babaları hiç anlatmiyim. Ben sana güveniyorum, ben erkeklere güvenmiyorum kızım diyen babalar. Anneme daha erken diyor gözlerinde hala çocuğuz. Bana diyor ki sen 30 da olsan 40 da olsan benim gözümde hep çocuksun, sen de anne olunca anlarsın. Ders anlatıyor mübarek .

Ah bu anne babalar ah :)

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Kardeşim 26 yaşındasın bilgilerinde okudum. Bende 25 yaşımdayım geç kaldım diye düşünmemelisin 30 a kadar yolu var bence :p ama tabiki anlaşabileceğin biriyle karşılaşırsan evlenirsin tabiki hayırlısıyla. Bende dua ederim senin için umarım hakkında hayırlısı olsun, rabbim hayırlı bir eş nasip etsin sana.

Annem kimseyi beğenmiyor yazmışşın, beğenir beğenir canını sıkma :) o da bir anne kolay değil kız vermek zor hele bu zamanda inanki ..
Hele babaları hiç anlatmiyim. Ben sana güveniyorum, ben erkeklere güvenmiyorum kızım diyen babalar. Anneme daha erken diyor gözlerinde hala çocuğuz. Bana diyor ki sen 30 da olsan 40 da olsan benim gözümde hep çocuksun, sen de anne olunca anlarsın. Ders anlatıyor mübarek .

Ders anlatıyor mübarek

Kardeşim evet belki de hayatlarında ki en büyük dersi anlatıyorlar benimde bir kızım var ve ben ne demek istediklerini şimdiden anlamaya başladım. O gün geldiğinde sende anlayacaksın. Annelik babalık kolay değil hep bir koruma içgüdüsü amaçları ne yaşarsak yaşayalım başımıza bir kötülük gelmemesi bence çokta haklılar. Ki sende hak veriyorsun zaman gerçekten kötü keşke elimizde olsa kötü niyetli insanları bundan vazgeçirebilsek ama malesef bu yüzdende hep koruma altında ve korumaya almaya devam etmek zorundayız. İleride kesin bende sana güveniyorum ama insanlara güvenmiyorum derim :) çünkü şimdi bile insanlar güvenilmez halde ve gün geçtikçe bu durum daha da kötüye gidiyor zaman onu gerektiriyor.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz

Nevarmış bakalım annelerde babalarda hı
58,e merdiven dayayan ben halen annemin gözünde çocuksam sizler daha çook kommiik

simge1989

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
haklisin tolunay kardeş . Ne tatlidir o gûzellîktïr evlat . Bahti guzel olsun rabbim sevdîklerîne bagışlasin . Allahm korusun melek kızimîzi. Ekrem amca allah iyiliğîni versin gûldûrdün beni allah senide gùldùrşún tam benim kafadansin gònlû gúzel amcam alah sağlik sîhat verşîn alaplılı mışin bende kdz.ereğlìlîym hemşerimsin he he he

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Duaların için yürekten amin kardeşim Allah(c.c) senden razı olsun. Rabbim seninde karşına gönlüne göre mutlu huzurlu olacağınız ve hayırlı evlatlar yetiştirebileceğiniz hayırlı bir insan çıkarsın inşallah.

HayalCAH

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Rabbim inşallah sana zatını unutturmayacak,gafletten arındıracak içi dışı güzel saliha bir eş nasip eylesin ve evleneceğin kişiyi evlenmeden hatta tanışmadan önce rüyanda görmeyi nasip eylesin.

Üst Alt