Eşim kızımı kaçırdı

pinar1

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Merhaba, Bir kızım var suanda on aylık.Bes ay önce esim kaçırdı kızımı ve getirmiyor çok çaresizim ALLAH rızası için dua edin bana küçük kızıma kavusayım

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba kardesim..Allah Yar ve yardimciniz olsun..Evlat Bu, Başka Şeye Benzemez! Hasretti de bir Başkadir!
Gerçekten çok üzüldüm. Sebep ne olursa olsun böyle bir zulümü yapmaya kimsenin hakkı yok.
Evladınıza da sizede yazık inşaALLAH eski eşiniz bu yaptığının doğru olmadığını bir an önce anlar. Bunu anlatacak kimse yok mu her iki tarafın tanıdığı biri
sözü dinlenen bir müslüman çevrenizde, yada akıl veriyormuş gibi olmak istemem ama hukuksal yöntemlere de başvurun bence..
Biliyorsunuz zaman çabuk geçiyor evlanızla birlikte olmak sizin en tabi hakkınız lütfen kendinize güvenin çünkü anneler çok güçlü olur eminim ki sizde çok güçlüsünüzdür.
Rabbime sizin için du'a edeceğim..
10 aylık bebegin velayetti anneye bırakılması kuraldır...
Allah imtihanınizda yardımcıniz olsun.. bir anneye yapılacak en kötü şeyi yapmış ..Allah hidayet nasip etsin , tez zamanda evladiniza kavuşursunuz inşallah

duaa..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Bir kızım var suanda on aylık.Bes ay önce esim kaçırdı kızımı ve getirmiyor çok çaresizim ALLAH rızası için dua edin bana küçük kızıma kavusayım
Kardeşim biz dua ederiz etmesini o bişey değil peki biz dua edince eşiniz insafa gelipte çocuğunuzu gerimi getirecek, ne alakaaassd..
bu memleketin polisi var mahkemeleri var, savcılar hakimler var eğer çocuğunun velayeti sizdeyse polise gitseniz, savcılığa şikayette bulunsanız daha iyi olmazmı kardeşim

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Allah (c.c.) size sabr versin, insaAllah esinizin vicdani sizlar da kizinizi size verir...
Rabbim, ana kuzunuzu sizsiz birakmaz insaAllah...

Allah (c.c) yar ve yardimciniz olsun insaAllah...amin

sena

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
merhaba, çok üzüldüm siz elinizden gelen hukuki yollara başvurun biz size dua ederiz inşAllah yavrunuza kavuşursunuz tek zamanda.

pinar1

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Hayırlı geceler

Öncelikle ALLAH razı olsun.Tabiki bütün yasal haklarımı kullandım.Hemen boşanma davası actım kızımın velayetini istedim.Aylardır bir sonuc bekliyordum ve kızımın velayetinin bana verildigini ögrendim.Sorun suki icra yolu ile alabilirim kızımı Muş a kacırdıgı icin avukat 5000tl istedi bunu ödeyecek gücüm olmadıgı icin araya hatırlı insanlar koyduk ama laf anlamıyor mahkeme kararıda dinlemiyor cok caresizim RABBİM cümlesinin icinde benide evladıma kavustursun amin

HACER

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Kardeşim ALLAH sabır versin dilerim Rabbim onun kalbine merhamet versin benimde evladım var çok zor ama sabır et Allah sabrının selametini vericek inş.Allahü Rabbi La Üşrikü Bihi Şey En İsmi azam hürmetine rabbim sen Pınar kerdeşime yardım et.esirgeyen Allah kayıran allah AMİN

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Öncelikle ALLAH razı olsun.Tabiki bütün yasal haklarımı kullandım.Hemen boşanma davası actım kızımın velayetini istedim.Aylardır bir sonuc bekliyordum ve kızımın velayetinin bana verildigini ögrendim.Sorun suki icra yolu ile alabilirim kızımı Muş a kacırdıgı icin avukat 5000tl istedi bunu ödeyecek gücüm olmadıgı icin araya hatırlı insanlar koyduk ama laf anlamıyor mahkeme kararıda dinlemiyor cok caresizim RABBİM cümlesinin icinde benide evladıma kavustursun amin
Kardeşim öncelikle allah size sabır versin inşallah tez zamanda çocuğunuza kavuşursunuz.
Kardeşim kızınızın velayeti size verildiyse, laf anlamıyor, mahk. kararını da dinlemiyor diye bişey yok çocuğu size getirip vermek mecburiyetinde,
he diktatörlük yapıyor çocuğu size vermiyor sa ozaman elinizdeki mahkeme kararıyla tekrar savcılığa gidip çocuğumu bana vermiyor diye şikayette bulunacaksın
ben anlamadımki sen eşinden alacak (para) mı tahsil edemiyorsun da 5000 tl verip avukat tutup icra yoluyla alasınxxzzl..
sizin yapacağınız tek birşey var oda çocuğunuzun velayetini aldığınıza dair mahkeme karar dosyasını elinize alıp gidip savcılığa şikayette bulunmak, tabi bunun için bir avukata değil adliye yakınlarında bulunan arzuhalcilerden birine bir dilekçe yazdırın ve bu dilekçeyi savcılığa vererek bir mahkeme açacaksın.
benim bildiğim yol bu, başka yolu varmı onu bilemem ama sen alacak tahsil etmiyorsun neticede çocuğunu geri alacaksın bunun için icraya ne gerek var onuda anlamış değilimaassd..

Üst Alt