Eşim beni aldatıyor!

gelinteli

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Sevgili dindar arkadaslar. Su an çok kotuyum. Evlenelı 7 ay oldu. Eşimle 2 aydır yanayana geldik. Tayın döneminden dolayı3 ay once eşimi ziyarete geldiğimde tesadufen acık kalan hotmailinde eski 3 kız arkadaşına, nerdesiniz diye ayrı ayrı mail atıgını gordum. Eşim bana tüm eski ilişkilerini anlattı. Orucunu tutan fakat nasıl diyeyim çok dindar olmayan bır ailede yetişti. Sonra unıversitede dindar gruplarlarla tanıştı. Namaza başladı, tarikata girdi. Bende simdi benle evlendiyse eski aşklarını zaten unutmuştur, asık olmak suc değilki herkes olur dedim. Bunu sorgulamadım. Yeterki olunması gerekene ol, evli kadına arkadasnın aşkına olma. Neden boyle yaptın dedım, oda bırseyler dedi. Biz 1 yıl sonra nısanlandık ve ayrı sehirlerdeydık. Belki bana alışmadı dedim.

Sonra o kızlardan biri cep tlfonundan mesaj atmıştı. Eşimi biz sevgiliyken aramıştı yıne. Eşimde bana numarasını göstermıştı. Ben istemıyorum o arıyor ama açmıyorum dedi. Aynı kişi 8 9 ay sonra mesaj attı. Eşimde tlf evde unutmuştu cuma namazına, bende açtım tlfonu eşimi niye arıyorsunuz dedim. Ben evlendiğinizi bilmiyordum. Arama dedim artık. O sana cevap vermiyor. Kadında benle tartıstı. Eşim eve geldi sonra bır ıkı sey dedi sonra sakınlestı. Neyse hadı kurtulduk dedım bu kızdan. Sonra eşim bır sıte tasarlıyor, facebooktan beğensin dıye işe yarmaz rezil kızlarda eklnıyor. Erkeklerde var, ama o kızların resmine bakmasına sinir oluyorum. Ve bu site işi benım hayalım diyor bırsey demiyorum. Ama canımı sıkıyor. Sonra diğer 2 kızı tlfda gordum sil dedim numarasını sildi. Msneden sil dedim sildi. Yenı yaptığı siteden ona arkadaslık gondermış. O sıtede adı yok, bu ne dedim.bır dunya kavga ettık. Kocam serıatcıyım dıyor, solcu kızı eklıyor ne işin var dıyorum bunla. Yıne tartısdık. Ben ağladım ama kesmedik. Veee bu sabah işe 5,30 da gidiyordu tlf bır mesaj geldi, zeki diye bırı cevabımı mail olarak attım dedi. O gider gitmez hotmail şifresini bulmuştum önceden vermemişti bana. Baktım kız zeki meger diğer 2.kızmıs.gezi parkı yorumunu sormuş kocam ve bu kızla 10 yıldır arkadasmışlar. Bir ara sevgili olmuşalar sonra nedense ne evlenmişler nede ayrılmışlar. Bende aradım zekinin kim olduğunu biliyorum dedim. Ben dindarım ve olmak için yaşıyorum, eşimi aldatmak nedemek .Ben gercekten cok duzgun bir hayat yaşadım yıllardır. Eşim için ailem memlektımı çok sevdiğim yeğenımı bırakıp geldim. Kayınvalidemle yasıyorum. İnşaat mühendisiyım, suan yasadığım evde benım standartlarımdan o kadar dusukkı hiçbirseye ses cıkartmıyorum. Eşimin bana yaptıklarına bakın daha yenı evliyiz. Ne yapayım kımseye derdımı soyleyemıyorm. Bugun işe gıtmedım, çok ağladım, kayınvalidem içerde onamı soylesem.Ne yapyım?

gametek

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ben sizin eşiniz gibi internet ve sosyal medya işleriyle uğraşıyorum. sıkıntınız büyük. Bence aileden birilerine olaylar çok fazla büyümeden ve eşinizle karşılıklı olarak oturup konuşun. İçinize atmayın. Bende zamanında sevdiğim kadını aldatmadım ama ona zaman ayırmadım hep iş,bilgisayar internetle uğraşırdım.. O beni uyardı konuştuk ve sorunu çözdük. Konuşmalı ve beklentilerini söylemelisiniz.

Allah yardımcın olsun.

Kirli Kedi

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Herkes bi sınavın içinde işte, Allah inanan herkese sabrını ve sıkıntısının devasını veririr inşallah.

Siz eşinize karşı saygınızı kesinlikle yitirmeyin, herşeyi olgunlukla karşılamaya çalışın ve Allah korusun boşanmayı aklınızdan bile geçirmeyin.

Eşiniz genç ya da orta yaşlarında ise bunlar oldukça doğal ahir zamanda. Eşinizle büyük tartışmalara girmeyin, kendinizi ezdirmeyin ama asla eşinize kötü söz sölemeyin, sesinizi yükseltmeyin ve kadınlık görevinizi yerine en iyi şekilde göstermeye devam edin ki; değerinizi er ya da geç anlamasını sağlayın.

İnşallah eşiniz düzelecektir, sabrın sonu selamettir.

Allah yardımcınız olsun.

parlakkk

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
ALLAH yardımcınız olsun kardeşim daha işin başındasınız eşinizde iyi biriyse anlayacak biriyse oturup konuşmanızı tavsiye ederim. Öyle bir zamandayız ki hiçbirimiz bazı konularda nefsimize hakim olamıyoruz. Rabbim yardımcınız olsun inş. Evliliğiniz düzelir hissediyorum, düzelicek de rabbimin izniyle...

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Ben sizin eşiniz gibi internet ve sosyal medya işleriyle uğraşıyorum. sıkıntınız büyük. Bence aileden birilerine olaylar çok fazla büyümeden ve eşinizle karşılıklı olarak oturup konuşun. İçinize atmayın. Bende zamanında sevdiğim kadını aldatmadım ama ona zaman ayırmadım hep iş,bilgisayar internetle uğraşırdım.. O beni uyardı konuştuk ve sorunu çözdük. Konuşmalı ve beklentilerini söylemelisiniz.

Allah yardımcın olsun.

screenshot2_zpsfd39e029.jpg

Üst Alt