Duanıza muhtacım

gülcem

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm. Cümleye nasıl başlanır böylesi bir durumda onu bile beceremiyorum şu an. Burdaki tüm kardeşlerimin çok ama çok duasına ihtiyacım var. Babam rahatsız, üç haftadır yoğun bakımda. Başlarda durumu iyiydi ama şu an çok kritik. Çok canım yanıyor, günlerdir onun sesine hasretim. Allah rızası için onun için ve hasta yatağında şifa bekleyen tüm hastalar için duacı olurmusunuz. Şimdiden Allah razı olsun hepinizden...

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Aleyküm selam gönlü güzel kardeşim,

Allah ACİL şifalar versin.
İnşallah Allah tekrardan kavuştursun sizi...
Duacınım Allahın izniyle...duaa..

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Gülcem kardeşim, babacığın nasıl oldu?
Hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah..

gülcem

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Gülcem kardeşim, babacığın nasıl oldu?
Hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah..

Biliyormusun yazdığım mesajı okumak tekrardan o güne gitmek için girdim foruma senin mesajını görünce daha bi kötü oldum. Babamı kaybettik be güzel kardeşim. Çok canım yanıyor çok fena bi acıymış bu acı. Çok acı çektim bu yaşıma kadar ama ölüm acısını tattıktan sonra çektiğim acıların birer hiç olduğunu anladım. Ne diim ki boğazımda bir düğümle bırakıp gitti. Duana şuan çok daha fazla ihtiyacım var güzel kardeşim. Allah razı olsun ilgilenip sorduğun için. Allaha emanet...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Başınız sağolsun, Allah c.c kalanlara sabırlar ve hayırlı uzun ömürler nasip etsin.

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Biliyormusun yazdığım mesajı okumak tekrardan o güne gitmek için girdim foruma senin mesajını görünce daha bi kötü oldum. Babamı kaybettik be güzel kardeşim. Çok canım yanıyor çok fena bi acıymış bu acı. Çok acı çektim bu yaşıma kadar ama ölüm acısını tattıktan sonra çektiğim acıların birer hiç olduğunu anladım. Ne diim ki boğazımda bir düğümle bırakıp gitti. Duana şuan çok daha fazla ihtiyacım var güzel kardeşim. Allah razı olsun ilgilenip sorduğun için. Allaha emanet...

Kardeşim Başınız sağ olsun.. Allah sabır versin...hy..
Allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah babanın.....
Elbette çok büyük bir acı baban senin sonuçta ama bir de şu yönden bak; mübarek üç aylarda vefat etti baban, inşallah ameli iyi olduğu için bu mübarek günlerde yanına almıştır rabbim babanı.....duaa..

Dualarım seninle, baban için dua edicem kardeşim.
Allaha emanet olasın......duaa.. acilangul1

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Kardeşim Öncelikle başınız sağ olsun diyorum. Allah sevgili babanıza rahmet, sizlere sabır versin.
Allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah.
Elbette çok büyük bir acı baban senin sonuçta ama bir de şu yönden bak; mübarek üç aylarda vefat etti ..

İki kardeş; uyku ve ölüm...
Hakka hakkını vererek yaşayan için yeniden doğum olan ölüm belki de kendi eksiklerimiz yüzünden bize soğuk geliyor...
Uyku yarı ölüm hali... Ama asıl sorun uyanıkken uyku halinde olmak...
Uyku elbette çekici ama keşke ayakta uyumasak...
Uyku bir nevi ölüm, uyanmak da dirilmek gibidir...
Rabbim cumlemize ölmeden dirilmeyi nasip etsin..

Lâ havle velâ kuvvete illâ billah...
Allah'ım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle, hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eyle…
Hz. Ali (k.s.) AMİN...
selametle..

gülcem

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Kardeşim Başınız sağ olsun.. Allah sabır versin...hy..
Allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah babanın.....
Elbette çok büyük bir acı baban senin sonuçta ama bir de şu yönden bak; mübarek üç aylarda vefat etti baban, inşallah ameli iyi olduğu için bu mübarek günlerde yanına almıştır rabbim babanı.....duaa..

Dualarım seninle, baban için dua edicem kardeşim.
Allaha emanet olasın......duaa.. acilangul1

Allah razı olsun güzel kardeşim.İnan bana yetim kalan bi biz çocukları değiliz,babam birçok yetimin de babasıydı.Onun bana örnek olduğu en güzel yönü buydu ve kendimde yardıma muhtaç biri benim kapıma gelmeden bende onun gb muhtaç olanları arar yardım etmeye başlamıştım.Toprağa verildiği gün hepsi onun için oradaydı,ne çok kimsesizi sahiplenmişte bilmiyormuşuz ve bu beni okadar duygulandırdı ki anlatamam.Rabbim izin verdiği ve gücümün yettiği sürece babamın kızı olup bıraktığı yerden devam etcem işallah.Bu arada annen nasıl rahatsız diye yazmışsın başka başlıkta okudum çok uzuldum.Allahım şafi isminin hürmetine ona ve onun gb şifa bekleyen tüm hastalara hayırlı şifalar nasip etsin işallah.Rabbim başınızdan eksik etmesin.Dualarımdasın Allaha emanet...

Kardeşim Öncelikle başınız sağ olsun diyorum. Allah sevgili babanıza rahmet, sizlere sabır versin.
Allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah.
Elbette çok büyük bir acı baban senin sonuçta ama bir de şu yönden bak; mübarek üç aylarda vefat etti ..

İki kardeş; uyku ve ölüm...
Hakka hakkını vererek yaşayan için yeniden doğum olan ölüm belki de kendi eksiklerimiz yüzünden bize soğuk geliyor...
Uyku yarı ölüm hali... Ama asıl sorun uyanıkken uyku halinde olmak...
Uyku elbette çekici ama keşke ayakta uyumasak...
Uyku bir nevi ölüm, uyanmak da dirilmek gibidir...
Rabbim cumlemize ölmeden dirilmeyi nasip etsin..

Lâ havle velâ kuvvete illâ billah...
Allah'ım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle, hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eyle…
Hz. Ali (k.s.) AMİN...
selametle..

Allah razı olsun ablacım.Dediğin gibi Rabbim hepimize ölmeden dirilmeyi nasip etsin işallah.Uzun zaman oldu ablacım seni burda görmeyeli,tekrar yazdıklarını okuyup nasibimize düşeni almak çok güzel.Herzaman dualarımdasın işallah.Allaha emanet...

Kelebek83

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm;sevgili islamiforumlar ailesi. Benim Yarın tüp bebek transferim var ve ben sizlerden allah rızası için dua bekliyorum kardeşlerim. Desem ki bana şöyle dua edin böyle edin ama ben bilmiyorum hakkımda hayırlı olanı. Sadece dua edin lutfen çok ihtiyacım var. Allah herkesden razı olsun.

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Aleyküm selam kelebek kardeş,
Allah hakkında hayırlı olanı nasip etsin inşallah...

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Allah razı olsun güzel kardeşim.İnan bana yetim kalan bi biz çocukları değiliz,babam birçok yetimin de babasıydı.Onun bana örnek olduğu en güzel yönü buydu ve kendimde yardıma muhtaç biri benim kapıma gelmeden bende onun gb muhtaç olanları arar yardım etmeye başlamıştım.Toprağa verildiği gün hepsi onun için oradaydı,ne çok kimsesizi sahiplenmişte bilmiyormuşuz ve bu beni okadar duygulandırdı ki anlatamam.Rabbim izin verdiği ve gücümün yettiği sürece babamın kızı olup bıraktığı yerden devam etcem işallah.Bu arada annen nasıl rahatsız diye yazmışsın başka başlıkta okudum çok uzuldum.Allahım şafi isminin hürmetine ona ve onun gb şifa bekleyen tüm hastalara hayırlı şifalar nasip etsin işallah.Rabbim başınızdan eksik etmesin.Dualarımdasın Allaha emanet...

Gülcem kardeşim; çok iyi niyetli, yardımsever bir baban varmış, Allah rahmet eylesin inşallah öteki dünyası iyi olsun..

Rabbim izin verdiği ve gücümün yettiği sürece babamın kızı olup bıraktığı yerden devam edicem inşallah.Allkkışş
İnşallah kardeşim, devam et tabi ki! bir yetimin ihtiyacı gidermek, onu sevindirmek dünyanın en güzel amellerinden biri..mrhbba..

Daha önce annemin mide rahatsızlığıyla ilgili bir dua rica etmiştim herkesten, senden de rica ediyorum kardeşim dua ediver anneme olur mu? hala devam ediyor rahatsızlığı..
Biliyorum bu rahatsızlığı onunla bir ömür gidecek ama dua edince acıları hafifliyor..
Allah tüm hastalara şifa versin inşallah..

Sen de dualarım dasın kardeşim, daha sık görüşmek ümidiyle..
ALLAHA emanet olasın....duaa.. baybyy

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Selamünaleyküm;sevgili islamiforumlar ailesi. Benim Yarın tüp bebek transferim var ve ben sizlerden allah rızası için dua bekliyorum kardeşlerim. Desem ki bana şöyle dua edin böyle edin ama ben bilmiyorum hakkımda hayırlı olanı. Sadece dua edin lutfen çok ihtiyacım var. Allah herkesden razı olsun.

Aleyküm selam kelebek kardeş,
Allah hakkında hayırlı olanı nasip etsin inşallah...duaa..

Paramparça1

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz

Allah yardımcınız olsun kardeşim , hakkınızda ne hayırlıysa o olsun inşaAllah !

Kelebek83

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm; ALLAH RAZI OLSUN herkesden sizlerinde İNSAALLAH.

Kelebek83

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Dualarınızı bekliyorum

Selamünaleyküm sevgili islamiforumlar ailesi. Dualarınızı bekliyorum bu aralar çook sıkıntılıyım hamileyim ve erken doğum riskim var.hem bebek hemde kendi sağlığım açısından riskli.Son zamanlarda bebekle ilgili sıkıntılar var dendi
Ne olur bize dua edin içim yanıyor.çok korkuyorum

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamünaleyküm sevgili islamiforumlar ailesi. Dualarınızı bekliyorum bu aralar çook sıkıntılıyım hamileyim ve erken doğum riskim var.hem bebek hemde kendi sağlığım açısından riskli.Son zamanlarda bebekle ilgili sıkıntılar var dendi
Aleykümselam kardeşim. Allah c.c ayardımcın olsun. Hakkında hayırlısını nasip etsin.

gülcem

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz

Güzel kardeşim Rabbim inşallah bebeğini sağlıklı bi şekilde eline almayı nasip etsin. Gönlünü ferah tut iyi düşün inşallah iyi olacaktır.vBebeğini sağlıcakla eline aldığın müjdesini inşallah burda senden bekliyor olacağız. İnşallah duacın olacam. Rabbim sizlerin yar ve yardımcısı olsun.Allaha emanet...

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör

Aleyküm selam kardeşim,
Ne korktugumuz sıkıntılar vardı Allah bir lütuf penceresi açtı da içeri umutlu, aydınlık bir ışık girdi!
Allahtan ümit kesilmez, nice dertler onun katında bir "hiç" kadar kucucuk kalır, ona hiç bir şey zor gelmez! hersey onun bir "ol" demesiyle bir anda degişiverir!
Nice guzellikler yarattı Allahım bize mucize sayılan bir çok olaydan.
Sen gonlunu ferah tut, Insırah suresını, Ayetel kursi yi oku devamlı kendine de cocuguna da.

Rabbim hayırlı haberler duyursun, hakkında hayırlısı olsun inşallah. duaa..

Kelebek83

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Dualarınızı bekliyorum

Selamünaleyküm sevgili islamiforumlar ailesi, son zamanlarda bedenen ve ruhen kendimi biraz fazla güçsüz hissediyorum , 1 hafta öncede dizimin üzerine düştüm ileriye dönük dizimde sıkıntı çıkar kaygısı da yaşıyorum. Sevgili arkadaşlarım çok rica ediyorum lütfen benden dualarınızı eksik etmeyin ,zira çok ihtiyacım var.

Üst Alt