DUA nın özelliği

F

fatmanezahat

Kayıtsız
Misafir
küncü duasını okurken birdenbire başımda ve vücudumda ağırlık ve değişik ve anlatılmaz bir sersemlik hali oluştu nedeni acaba nedir

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
"KÜNCÜ" mü ????? doğrusu hiçbir fikrim yok bu konuda kardeşim, bahsettiğin duayı hiç duymadım...varsa bilen kardeşlerimiz cevap veya yorum yazsınlar inş.

Elifgül

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
küncü duasını ilk defa duyuyorum acaba kardeşimiz duanın ismini yanlışmı yazıdı.

Elifgül

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Benim bildiğim küncü susam demektir sakın salâten tüncînâ duası olmasın

salâten tüncînâ

"Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî'il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi's-seyyiât ve terfe'unâ bihâ a'lâ'd-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ'l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî'l-hayâti ve ba'del-memât birahmetike Yâ erhame'r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni'mel vekîl, ni'mel mevlâ ve ni'me'n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke'l-masîr."

"Allahım! Efendimiz Muhammed'e (sav) ve onun ehli beytine salât at. Bu salâvat o derece değerli olsun ki: Onun hürmetine bizi bütün korku ve belalardan kurtarsın. Bizim ihtiyaçlarımızı o salâvat hürmetine yerine getirsin, bizin bütün günahlardan bu salâvat hürmetine temizlersin, o salâvat hürmetine bizi derecelerin en üstüne yüceltirsin, o salâvat hürmetine hayatta ve öldükten sonra düşünülebilecek bütün hayırlar konusunda gayelerin en sonuna kadar ulaştırsın. Ey merhametlilerin merhametlisi bize bunları merhametinle nasip et. Allah Tealâ bize kafidir ve ne iyi bir dost, ne iyi bir vekildir. Ey Rabbimiz, senin mağfiretini dileriz, dönüş yalnız sanadır."

Bu Salâvat-ı Şerifeye Devam Eden; Belalardan emin olur, Gelecek musibetlere perde olur, Arzuları kolay olur, Muradı hasıl olur, Rızkı bereketli olur.

ferit

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
küncü diye bir dua olmadığından mutlaka harf eksikliği var yanlış yazılmış bencede

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Benim bildiğim küncü susam demektir sakın salâten tüncînâ duası olmasın

salâten tüncînâ

"Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî'il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi's-seyyiât ve terfe'unâ bihâ a'lâ'd-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ'l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî'l-hayâti ve ba'del-memât birahmetike Yâ erhame'r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni'mel vekîl, ni'mel mevlâ ve ni'me'n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke'l-masîr."

Bu Salâvat-ı Şerifeye Devam Eden; Belalardan emin olur, Gelecek musibetlere perde olur, Arzuları kolay olur, Muradı hasıl olur, Rızkı bereketli olur.
amin allah razı olsun elifgül kardeşim, bunu okuyan belalardan vs emin olur diyorsunuz ama bu kardeşimiz duayı okuduktan sonra rahatsızlanmış
yani ben bu dua,yı okuduğunu sanmıyorum zaten küncü diye bir dua,da yok..
belki kelime hatası vardır...

süreyya58

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
bende merak ettim ararken böyle biş yazı buldum devamıda var...Rabbim korusun cümlemizi böyle büyülerden,kötülüklerden...
KÜNCÜ BÜYÜSÜ

Bu büyü genelde eşlerin aralarına nifak koymak ve yuva bozmak için yapılır.Kimileri KİNCİ diye adlandırır. aslında KÜNCÜ Susam demektir. Büyü 3 susamdan yapılır.Büyüye bazı yörelerde Tiksinti büyüsüde denir.
........
hepsini yazmak istemedim..bu büyüden korunmak veya kurtulmak için okunan dua olabilir diye düşündüm...

Üst Alt