Doğum günün kutlu olsun Guzel canim KIZIM...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ust7mm2ot.gif

resim_025.jpg

dogumgunu10009-pasta.gif

Gurbette dogacak olan KIZIM-a mektup..
Minik bebeğim henüz tanışalı 2 ay oldu...
Senin gelecegin haberini ilk aldigimda hayattimda ilk kez sevincten agladim...
Gurbette kimsem yok.. artik benim de bir bebegim olacak.. Gurbettii unuturacak bir evladim.. geliyor..
Anne olacagim!! Anne!!
Şu an icimde Ana karninda kucaginda Sevgi ile buyuyorsun her an....
Senin emekleyen, yuvarlanan, zıplayan, yürüyen, kosan, yaramazlık için fırsat kollayan bir ufaklığa dönüşeceğini görmek çok güzel ve özel bir duygu ...
Allah`in en buyuk mucizesi..insan icinde insan buyuyor..canlaniyor ve dunyaya gelmek icin Ana karninda ..
Allah`in rahmetti ve kudretti ile gelisiyorsun..
Sabırla geçecek olan 9 ayı ve dünyaya getireceğim bu çok değerli ve kendine özgü bireyi yani bebeğim seni hayret ve mutlulukla kucaklamayı bekliyorum....
Sevmek ve yetiştirmek için kollarıma almayı, göz göze bakışmayı bekliyorum. ..
Bu yolculukta senin ile anne olmayı öğreneceğim. 9 ay 10 günün hikayesinin şu an seninle 2.ayını dolduruyoruz bebegim...
Dinle minik güzel yavrum, seni çok seviyorum seninle tanışmak için sabırsızlanıyorum...
Sen doğduktan ve büyüyüp biraz kendini bildikten sonra sana bu mektubu vereceğim...
Her zaman annen yanında olamasa da her annenin yavrusuna duyduğu sevgi gibi benimde sana duyduğum annelik sevgisini, henüz daha karnımdayken duygularımı kalemle kağıda döküp mektup haline getirip, sana armağan edeceğim....
Sana soz veriyorum.. ne olursa olsun.. Seni hep ama hep Sevecegim..ve elimden geldigi kadar bir anne olarak korumaya calisacagim..
ve Seni Allah`in RAZI oldugu bir evlad ,insan olarak yetisebilmen icin elimden ne gelirse yapacagim..
Eyy Rabbim.. Halim sana ayan ve beyandir.. bu muhacir tek basina bu bebegi en guzel sekilde yetistiremem gucum yetmez ama a KIZIMI sana Senin Rahmetine inayettine ,emanetine asil sahibi Sana Eyy Rabbim Sana teslim ediyor..
Sen-i KIZIMA vekil kiliyorum...
Bugun ilk KIZIM Cennet ehli KIZIM dogdu...
dogum günün kutlu olsun guzel KIZIM..hayırlı,mutlu ve iman dolu yıllara <ACRONYM title=İnşallah>inş</ACRONYM>ALLAH..
EN GÜZELE emanet ol..selam ve dua ile...Seni cOOk seven annen..
15 Ekim....
<!-- /haber -->kgüll..,:maasallah:kgüll..,

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
bazı duygular nasıl anlatılırki, seneler önce tatlımı kucağıma aldığımda şöyle bir baktım ve Allah şükürler ettim..
Nasıl güzel bir bebekti..yarabbim bu çocuk nasıl büyüyecek dedim...hep küçük kalacak zannederdik..
Ama büyüyorlarmış farkında olmadan..
Allahım bütün çocuklara ve benim çocuklarımada uzun ömürler,hayırlı yazılar ve sağlıklı bir yaşam nasip etsin..
Anne olunca ne büyük değişimlere uğradım...
Hırçınlığım yerini sevgi ve şefkate bıraktı...vefakar..cefakar..sevgi gonul insani oldum birden..
Rahatlığım yerini endişe ve korkulara bıraktı.
Kızımın bugün doğum günü..sevgimi nasıl anlatsamki analatamam...
Sadece içten bir gülümseme ,coşkulu bir sarılış,akşam sarılarak uyumak ve onun o güzel kokusunu duymak,sevgimi anlatmaya yetermi bilmem ...
Benim sana öğrettiğim gibi sen de bana cok sey öğrettin guzel kızım....
Birlikte büyüdük..hatalar yaptık ,sevinçler paylaştık ama hep birbirimizi çok sevdik...
Seni çok seviyorum ... Annen...kgüll..,kgüll..,kgüll..,<!-- /haber -->

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
53710012.jpg

ilk gözağrım, kara sacli kızım "İyı ki doğdun ...İyi ki senin annenim. Doğum günün kutlu olsun....Nice yıllara...
Evimin bereketti, gönlümün sultanı, ilk gözağrımız, yanağı gamzeli , dudağı kirazım iyi ki doğdun!!!
Dilerim, masum yüzündeki gülücüklerin hiç eksilmesin...Yaşamın zaman zaman sunduğu acılar yüreğini hiç acıtmasın...
Yüreğine değen hüzün sabah çiği kadar kısa ömürlü olsun...
Mutlulukların okyanuslar kadar derin ve berrak olsun...
Yıllar gül yüzünü hiç soldurmasın...Yüreğin en güzel sevdalarla coşsun...
Sana dileklerim biter mi?Bunlar anca sayabildiklerim...Herşeyin gönlünce olduğu bir yaşam diliyorum KIZIM ...ANALIK HAKKIM HELALDİR SANA...
İLK GÖZAĞRIM KIZIMA....
kgüll..,kgüll..,kgüll..,

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
513153112_79ea77011e.jpg

KIZIMIN dogum gununu kutliyan ve kutlamiyan herkes-den Allah RAZI olsun...
Evet..Dogdugu gun..
4 cesit Anne oldugum halde bu KIZIMIN ilk gozagrimin dogum gunu diger cocuklarimdan cook daha ozel ve guzeldir..bana...
Nedeni ise Bu KIZIMIN cook ozel olmasidir..
Verene Hamd olsun..
Rabbim Sen oyle Adil..Rahman ve Rahim-sin..
Sana nasil Hamd ve sukr edecegimi bilemiyorum..bana Dunyam ve ahirettim icinde evladlar verdin..Yarrab...
Ben sukr etmiyeyim de kimler sukr etsin...
ilk dogdugu gun ve bebeklik Yillarinda cook korkmus..isyana kadar gitmis iken..
Rah.annem ne demisti O gun..
"Ahh benim cahil KIZIM..Rabbim kime kaldirabileceginden fazla yuk verdi ki Sana versin!O bebegin asil Sahibi Sen-misin de bu kadar endise ve korkuya kapiliyorsun..Kendini de bu Cennet ehli olacak yavrunu da Rabbinin himayesine birak..
Sen elinden ,ayagindan,aklindan..geleni yap..
gucunun yetmedigi yerde Rabbine havale et"demisti...
Mekanin Cennet olsun..annem..
bugun bu KIZIMI doktor olacak KIZIM gibisinin 10 tanesine degismem..
Bugun dogum gunu olan KIZIMDAN..karsiliksiz..menfatsiz insan gibi Sevmeyi hep cocuk ruhlu ve temiz kalmayi ogrendim... <!-- /haber -->
kgüll..,kgüll..,kgüll..,

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
b-395441-parlak_kırmızı_gül.gif

biraz icim buruk.. bugun..
KIZIMIn
B..siz bir baska dogum gunu....

Beni arıyorum, nerdeyim? Seni arıyorsun, nerdesin?Sevdiklerim Canim canimin ici Annem nerdesin?
Karışıklıklar dolu bir hayatta basitliklerle yaşayanları gördükçe heyecanlanıp, acaba ben de böyle olabilir miyim, diyorum.
Acabalar birbirine karışıyor, basitlikler anlamsızlaşıyor...
Kendimden kaçarken, kendimi arıyorum, bulamıyorum. Ve üzüntümü katlıyorum sanki...
Sevinçlerim üzüntülerimle ortaya çıkıyor ve ne kadar anlamasam bile, üzüldükçe seviniyorum...
Derdim bana derman imis diye sessizce haykiriyorum...
sesim kainatta yanki yapip Dua rahmet olarak beni buluyor.. Yarrab..Yarab..
yetistim ,yetistim..Ya kullum diyor..yetistim...
En dibe batınca tekrar çıkış, tekrar yükseliş, tekrar inişler ve hayat devam ediyor, üzüle sevine.
Biri olmasa diğerinin anlamı yok bende…
Ben kendimi bulamamış ve aramaktan da sıkılmamış, aradıkça da aramak için yanmışım. ..
Nerdesin ey ben? ve nerdeyim ey sen?
HAKKINI HELAL ET YUREGIM...seni cook aglattim...Uzgunnn <!-- /haber -->

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Arkadaşlar yıldız benzeridir, göremesende senin için her daim var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin.
Görüşemesek de yanındayım…
Senin gibi yeğene sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.
Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim.
havayifiekgv5fu0.gif
İyi ki varsın ve iyi ki yeğenimsin! Hep birlikte nice senelere…
havayifiekgv5fu0.gif

mthigl2hc.gif
havayifiekgv5fu0.gif
Doğumgünün
zzsalut7620335.gif
kutlu olsun!
havayifiekgv5fu0.gif
mthigl2hc.gif

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Bir evlada verilmiş en güzel hediye, sizin gibi bir annedir.... Kardeşimizin doğum günü kutlu olsunkgüll..,

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah sizden RAZI olsun.. Agliyan yuregime Dosrluk Gul kokusu serptiniz..
Miis gibi samimiyet ve kardeslik guzeligi serpildi her yere..
Sizin cocuklariniz da cook sansli.. KIZ cocugu babasi olmak.. ne guzelik..incelik.. sefkat Peygamber efendimizin ovgusunu alanlardan olmanizi..
Rabbim nasip etsin sizlere...
kgüll..,

Üst Alt