Doğum Günü...

Firariyim

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Rabbim rızası yolunda, sağlıklı, hayrlarla dolu ömrünüz olsun inşallah. Muhammedi bir gül olup, Muhammedi bir gül olarak solmanız duasıyla..

ödsa

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
doğum gününüz kutlu olsun nice sağlıklı senelere inşallah

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
yarın ben bir sene daha yaşlanacağım

dogumduasi.jpg

Ve bir yıl daha akıp gitti ömrümden..bir sene daha yaşlanmanın hüznü var içimde..Nedense her sene bugün (31 aralik) bir hüzün kaplar içimi..
yarın benim doğum günüm...Başkalarını değil, kendimi hesaba çekme zamanim..artısını, eksisini ,toplamasını, çıkartmasını, bölünmesi...
Bunca yıla neler sığdırabildim acaba? yoksa koca bir hiç mi..? yoksa sadece kendimi mi kandırdım..?

Hayat sebeplerle dolu.. herşey bir diğer şeyin oluşunun bahanesi.. attığımız her adımda, aldığımız her nefeste hayat denen bu kurgunun sebeplerini üretmeye devam ediyoruz..
birileri geliyor, birileri gidiyor, birileri doğuyor yada ölüyor .. seviliyor, seviyor insanlar.. yada seviyor ve nefret ediyorlar..ve bir sekilde hayat devam ediyor...
sebepler ve olaylar korkunç derecede karmaşık bir kurgunun icinde...Korkuyorum Allahim!! geçen sene artıları ve eksikleri ile Allah için ne yaptım!!

Zaman başkalaşmış, asır değişmiş. İmanı muhafaza etmek avuçta kor ateşi tutmaktan çok daha zor hale gelmiş.

Anlayacağınız ;Eski yıl beni beni biraz daha olgunlaştırdı Bakalım Bu yeni yılda neler bekliyor bizi, sizi..
Bu vesileyle yeni yılınızın sağlık ve huzur içinde geçmesini dilerim.Selam ve muhabbetle..Selamet ile Hayra kaliin..

acilangul1

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Ama olmadı ki can kuşum önce biz kutlayacaktık yarını bekliyorduk.:tüüh:,
Ellerimle pasta yapardım ben sana,tüm forum ailemizle senin kuzucuklarınla,yerdik... Kalplerimizi birbirine bağlayan Rabbim'in verdiği inayetle iki kız kardeş olarak sımsıkı sarılırdık yüreklerimizin birleştiği yerleri yeniden keşif ederdik. Sana verebilecek pahalı hediye düşündüm düşündüm yine bendeki yüreğime ektiklerinden değerlisini bulamadım.En başta müslümanlığın güzellikleri ,imanın güzellikleri ve beni çok etkileyen tevafuklarımız ...
Yeni yaşında ve yaşlarında daim mutlu olmanın duacısıyım gönül dostum seni tanımak bana bu karma karışık yılımda hüzünlerimin üzerine verilen en güzel ecrimsin.Ahirette de karşılaştığımızda yüzümü yine güldüreceğine inandığım dünya ahiret dostum, hayırlı sağlıklı mutlu senin için en iyilerle dolu, dünya ahiret hayatın olsun inşallah iyi ki doğdun seni bize tanıtan Rabbime şükürler olsun.duaa..acilangul1
İYİ Kİ DOĞDUN GÖNÜL DOSTUMgüüll.,

gdemir

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Hayırlı ve sağlıklı bir ömür dilerim. Ufaklıklarada tabiialkis:;:

dogumgunumesajlari.jpg

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Gönül sızım, hayırlı uzun ömürler inşaALLAH... Allah c.c nice yeni yaşlara hep birlikte girmeyi nasip etsin... Doğum günün kutlu olsun. kgüll..,

Üst Alt