Denizli ilindeki Meslek yüksekokulları

ceylannur

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
MESLEK YÜKSEKOKULLARI
Bekilli Meslek Yüksekokulu:

Bekilli Meslek Yüksekokulumuz 2000-2001 Ögretim yilinda Iktisadi ve Idari Bilimler Fakültesine bagli Bilgisayar Destekli Muhasebe ve Büro Yönetimi ve Sekreterlik Programlariyla ögretime baslamistir. 2001-2002 Ögretim yilinda ayni programlarin Ikinci Ögretim bölümleride eğitim vermeye başlamıstır.
Bilgisayar Destekli Muhasebe,Biro Yönetimi ve Sekreterlik,Dış Ticaret ve Pazarlama bölümlerini bünyesinde bulundurmaktadır.
Telefonlar :258.791 14 90

Çivril Meslek Yüksekokulu:
qqqqqqqcmyo.jpg

Yüksekokulumuz 3837 sayili yasa ile 1992 yilinda kurulmus olup 1995-1996 ögretim yilinda egitim-ögretime baslamistir. Yüksekokul kampüsü Denizli il merkezine 100 km uzaklikta Çivril ilçe merkezindedir. Denizli-Usak sehirler arasi yolcu tasima firmalari ça
Yüksekokul önlisans egitim-ögretimi vermektedir. Halen Iktisadi ve Idari Programlar Bölümü kapsaminda Bilgisayarli Muhasebe ve Vergi Uygulamalari ile Isletmecilik Programi Normal ve Ikinci Ögretim olmak üzere 4 programda egitim-ögretim yapilmaktadir.
Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama,İşletme alanlarında eğitim vermektedir.
Telefonlar :258.713 86 00

Denizli Meslek Yüksekokulu:

Yüksekokulumuz Dokuz Eylül Üniversitesine bagli olarak 1987-1988 ögretim yilinda Tekstil ve Elektrik olmak üzere 2 programla ögretime baslamistir. 1990-1991 ögretim yilinda Turizm ve Otelcilik ile Makine programlari eğiitime baslamıstır.
Telefonlar :258.264 77 07
Fax :258.263 37 94

Denizli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekoklu:

Yüksek Ögretim Kurulu ile Saglik Bakanligi arasinda 10.09.1992 tarihinde imzalanan protokol uyarinca 1993-1994 ögretim yilinda Ulu Çarsi binasinda Pamukkale Üniversitesi Saglik Hizmetleri Meslek Yüksekokulu bünyesinde Ebelik programi açilmis ve ögretim faliyetlerini sürdürmektedir.
Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği,Anestezi,Tıbbi Dökümasyon ve Sekreterlik,Tıbbi Labaratuar bölümleriyle eğitimini sürdürmektedir.
Telefonlar :258.241 05 76
Fax :258.241 10 05

Honaz Meslek Yüksekokulu:

Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksekokulu 2000-2001 ögretim yilinda Egitim-Ögretime baslamistir. 2000-2001 Egitim-Ögretim yilinda Bilgisayar Destekli Muhasebe Programina 30 ögrenci, Dis Ticaret Programina 30 ögrenci olmak üzere 60 ögrenciyle faaliye
2hohhohnaz.jpg

2000-2001 Egitim-Ögretim yilinda ögrenime giren Bilgisayar Destekli Muhasebe Programi ile Dis Ticaret Programlari ilk mezunlari vermistir.
Pamukkale Üniversitesi, Yapı İşleri Daire Başkanlığının uygun gördüğü biçimde ve standartlara uygun olarak Honaz Meslek Yüksekokulunda her biri 50 öğrencilik 14 adet derslik, kütüphane olarak kullanılmaya müsait odaları bulunmaktadır. SOSYAL VE KÜLTÜREL ALANLAR: Honaz ilçe merkezinde Pamukkale Üniversitesi Honaz Meslek Yüksekokulu öğrenci ve personelin ihtiyacına cevap verecek şekilde misafirhane, lojman, Başbakanlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yaptırılan tam teçhizatlı 300 kişilik öğrenci yurdu, mutfak ve yemekhanesi (okul ve yurt binasında ayrı ayrı olmak üzere ), açık spor tesisleri, sağlık ünitesi (50 yataklı Honaz Hastanesi ve Sağlık Ocağı), garajı ve çamaşırhanesi, restoran ve kafeleri bulunmaktadır.
Bilgisayarlı Muhasebe,Dış Ticaret,Bankacılık,Pazarlama,İşletmecilik alanlarında eğitim vermektedir.
Adres:pamukkale Üniversitesi, Honaz Meslek Yüksekokulu Honaz/DENIZLI
Tel. : +90 258 811 10 60
Faks : +90 258 811 10 62

Üst Alt