Çok şükür sıkıntılarım azaldı

goknur

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm kardeşler.
Bayağıdır yokum buralarda, oysa sıkıntıda olduğum günler hergün buralara bakıyordum. Elhamdülillah geçici bir süredir sıkıntılarım dindi. Bana zulmeden ve birleşen insanların şimdi kendileri benim durumuma düştüler. Onları koruyup kollayan insanlar, şimdi kendi içlerinde hesaplaşıyorlar. Biliyorum bu sevinilmesi gereken bir durum değil, ben de onların birbirleriyle kavgasına değil, RABB'imin benım dularıma karşılık vermiş olmasına şükrediyorum. İnşallah en kısa zamnda kimin ne derdi varsa çözülmese bile, benimki gibi hafifler. Bir kitaptaki şu cümle çok hoşuma gitmişti bana teselli olmuştu. Imarım okuyan kardeşlerimede olur:
ALLAH zalime mühlet verir, zamanına, anına bırakır. Ama asla ihmal etmez, unutmaz...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
gulumsemek.jpg

Aleykum selam sıkıntılarınizin azaldıgina Sevindim Hamd olsun..
İnsan sıkıntılı bir döneme girince, sanki her şey,üst üste gelir!!
ama unutmiyalim ki;her şey geçici,Elbet Bir gün darlık kalkacaktır. Nimet gelecek ve imtihanimiz bitecektir!!
Duyguları dar olanlar daha çok acı çekerler. Ve bu darlık sebebiyle yaşadıkları olaylar onlara daha çok acı verir.
Bundan kurtulmak için sabırlı olmalı ve kendimizi daima teselli etmemiz gerekir. Herşey insanlar için bir sınamadır...
:maasallah:
insallah Sizi, sadece sıkıntı ve darlık çektiginizde degil ,en mutlu oldugunuz anlarda da islamiforumlar.net Ailesinin, gönül mekanına bekleriz..
Sevdiklerinizi Allaha EMANET edin. Sevmediklerinizi Allaha HAVALE edip Yolunuza DEVAM edin!!!.sırıtık.:,

acilangul1

goknur

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
saolasınz ALLAH razı olsun .bende unutmamak için geldim bugün:)çok şükür ALLAHa çok şükür bugünlerime

sernay

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
cok sevindim senin Adina kardesim darisi bize insalah :) ben hic kimsenin aleyhine kotu sozler kotu iftiralar atmazken cevremde ole insanlar varki anlatamam sana bazen onlarin kucuk kucuk dersleri geliyor ama anlayana ustume atilan bazi iftiralari bildigim halde susuyorum Allah ima birakiyorum ama bazen ofkeme hakim olamiyorum bela okumucam diyorum ama tutamiyorum dusundukce sonar tovbe diyorum

ben kübra

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
selamun aleyküm ben de bu bölüme konu açmak istiyorum ama açamıyorum. konuyu aç yazısına tıkladıktan sonra ingilizce yazılmış bir pencere açılıyor ne yapmalıyım

Üst Alt