Çok mu tatil yapıyoruz ?

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm Gönül dostları !

Öncelikle forum çok hareketsiz bu ara dedim biraz hareketlenelim herkesin ilgisini çeken ve herhangi bir yere çekmeyecek bir konu bulayım dedim aklıma bu geldi.

Arkadaşlar çok mu tatil yapıyoruz acaba haftada iki gün tatil veya 1 gün lafım buna degil ama mesela bakıyorum 19 Mayıs,23 Nisan, Yaz tatilleri...

Çok fazla değil mi aslinda miskinlik benim dogamda var ama sanki bu biraz fazla.

Tartışmayı açıyorum...

Singapur

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm Gönül dostları !

Öncelikle forum çok hareketsiz bu ara dedim biraz hareketlenelim herkesin ilgisini çeken ve herhangi bir yere çekmeyecek bir konu bulayım dedim aklıma bu geldi.

Arkadaşlar çok mu tatil yapıyoruz acaba haftada iki gün tatil veya 1 gün lafım buna degil ama mesela bakıyorum 19 Mayıs,23 Nisan, Yaz tatilleri...

Çok fazla değil mi aslinda miskinlik benim dogamda var ama sanki bu biraz fazla.

Tartışmayı açıyorum...

Haklısın Zümrüdü Anka kardeşim hatta yanılmıyosam en çok tatil yapan ülkeler listesinde Türkiye birirnci sırada.

The_Revenge_Day

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Memurlar yatiyor esnaf calisiyor kendimden biliyorum cumartesi ve resmi tatillerde daha cok calisiyorum dukkan sahibi degilim ama

Üst Alt