Çok güzel bir sorum var ?

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Benim mesajim silinmiş haberim yok 24 saat bekleyecegiz eyvallah bekledik sonra ise yaziyoruz kimse orali olmuyor yav ben anlamıyorum forum adminleri kasıtlı mi yapıyor bunu yani beklemeye devam etsem gidecek boyle nasil haber verilmiyor anlamis degilim.

Mesajimda niye silinmiş ? Selam vermediğim icin forumda belli bir süre yazan 300 mesaj yazip her mesajin başında selam veren adamin mesaji boyle siliniyor ve haber verilmiyor !!!!!

Şimdi bu nasil bir sey; ornek vereyim simdi Hümeyra veya Gönül Sızım, Ihvan(admin olmasınlar.)kişileri mesaj yazdı hasbel kader selam vermeyi unuttular sizde gittiniz bu sahislarin mesajlarini yayinlamayip sildiniz dogru mu yapmis oldunuz ? Bu kişiler zaten dogru duzgun yazip selam veren kisiler o an dalginligina gelmis olamaz mi bu nasıl bir anlayistir anlamis degilim.

@Turab admin bunu yapiyorsan haber ver ki bizde duzenleyip yazalim 3 4 gun beklemeyelim.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
La havle vela kuvvete... Mubarek gün... Kardeşim akıl verme, kurallara uy. Beğenmiyorsan foruma girmezsin. Sürekli birşeyleri eleştiriyorsun, gereksiz konular açıyorsun. Neden mesajım yayınlanmadı diye sordun, sana cevap yazdım... Oraya devam et birşey yazacaksan... Birde kalkmış başlı başına konu açmışsın. Kusura bakmayın ben mesajıma selam yazmayı unutmuşum diyeceğine, mesajları silmemizi eleştiriyorsun! Mübarek gün günaha sokuyorsun insanı. Burada birşey yapılıyorsa vardır sebebi, selamsız rüya yorumu isteyenlerin mesajları siliniyor işte, daha ötesi yok! Unutmuşsan, unuttum dersin... Zaten faydalı bir paylaşımın yok... Mesajlarının büyük kısmı rüya yorumu isteği. Ne diye fuzuli konu açıyorsun buraya... Allah aşkına kardeşim, burada birşeyleri eleştirme, böyle gereksiz konular açma lütfen, baktın olmuyor, beğenmedin, hoşuna gitmiyor. Seni zorla tutamayız....

Üst Alt