Çok ah ediyorum

İmran

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamünaleyküm hocam ben birini çok sevdim 2 yıl onun için herşeyi yaptım ve sonunda beni defalarca kez aldattığını öğrendim yapmam bidaha dedi affettim 3 gün önce İstanbula gitti aramadı sormadı dün bana msj attı müsait olursam ararım olmazsam aramam bende ne mesaj yazarım ne ararım artık dedim dünden beri konuşmuyoruz biliyorum yine aynı şeyi yapıyor ben çok temiz sevdim ne dediyse yaptım sözünden dışarı çıkmadım 2 ay cezaevine girdi birgün kendim için dua etmedim hep onun için ettim Allah'ım yapamaz ne olur Yarabbi yardım et dedim agliya agliya depremi yaşamiştim çıktı cezaevinden o kadar beklediğim adam birgün yanımda olmadı yine kabul ettim ailesiyle sorun yaşadı günlerce mutlu olsun diye hem maddi hem manevi hizmet ettim ve beni iki günlük sosyal medyada tanıştığı kıza tercih etti çok büyük ah ettim biliyorum günah ama canım acıyor iki gündür yemek yemedim ayaklarım tutmuyor ağlamaktan gözlerimin biri çok az görüyor azıcık haketsem yanmam ama haketmedim Allah'ım canımı al diye yalvardım defalarca Rabbime bana ne yasattiysa aynısını yaşasın için kaldirmiyor yapamıyorum ne olur yardım edin

Üst Alt