Çalınan Hacklenen Msn Mail Adresini Hesap Kurtarma Geri Alma

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Çalınan Hacklenen Msn Mail Adresini Hesap Kurtarma Geri Alma:
Pek çok msn, windowslive Messenger kullanıcısının bir şekilde başına gelmiş bir durum olan msn hesabının çalınması hacklenmesi veya parola unutmaya bağlı olarak msn mail adresine ulaşamama sorunu noktasında yaptığım araştırmalar sonucu, kullanıcıların yeterli bilgiye sahip olmadıklarına şahit oldum..
BilgiHanesi.Com ziyaretçileri için çalınan, hacklenen msn messenger, mail hesabı, msn,meseenger,çalınan hesap geri alma,mail adresini geri alma,parola sıfırlama ve mail geri alma nasıl geri alınır resimli olarak sizler için anltacağım.
Ama öncelikle hesap geri alma işlemlerine başlamadan, aşağıda yer alan maddeleri dikkatlice okuyun ve her yöntemi denediğinizden emin olunuz..

Çalınan, Hack’lenen Mail Msn Hesabınızı Nasıl Kurtarırsınız?
Oturum açarken sorun mu yaşıyorsunuz? Bu genellikle şu nedenlerle olur…
1. Parolanızı unuttuysanız. Tamam, bu herkesin başına gelebilir.
2. Birisi parolanızı çaldı ve istenmeyen posta göndermek için hesabınızı kullanıyor. Sizi ve kişilerinizi korumak için güvenliği aşılan hesapları engeller ve hesabınızı kurtarmanıza yardımcı olmayı deneriz.
Hesabınızın denetimini geri almanın en hızlı yolu parolanızı değiştirmektir. Daha sonra saldırganın hesap bilgilerinizi değişmediğinden veya hesabınızı tekrardan çalmayacağından emin olmak istersiniz.

Atılması gereken adımları şunlardır:
1. Yine de oturum açabiliyor musunuz? Evetse Account.Live.com adresine gidin ve parolanızı değiştirin.
2. Oturum açtıktan sonra cep telefonu numaranız soruldu mu? Oturum açma sırasında, gizli bir kod içeren metin mesajı göndermek için cep telefonu numarasını girmenizi isteyebiliriz. Bu hesabınızdan spam gönderilmesini önlemeye yardımcı olur.
3. Oturum açamıyorsanız, şifrenizi sıfırlamayı deneyin.
o Hesabınızda konum ve gizli soru bigilerini sağlarsanız, parolanızı sıfırlamak için bu yanıtları girebilirsiniz. Buraya gidin ve “Kimliğimi doğrulamak için konum bilgilerimi ve gizli yanıtımı kullan” seçin.
o Hesabınızda bir alternatif e-posta adresi koyarsaniz kendinize parola sıfırlama bağlantısi gönderebilirsiniz. Buraya gidin ve “Parola sıfırlama yönergelerini bana e-postayla gönder”i seçin.

Yukarıdaki seçeneklerin hiçbiri çalışmadı. Şimdi ne yapmalıyım?
Oturum açamazsanız veya parolanızı sıfırlayamazsanız, Windows Live Doğrulama sayfasına gidin ve istenen bilgileri gönderin. Bu işlem bir süre sürebiliyor (48-72 Saat), böylece bu yolu yalnızca önceki seçenekler çalışmazsa kullanın.
Doğrulama işlemi yalnızca sizin sağlamanız mümkün olacak hesabınızla ilgili anahtar bilgileri sorar. Bu bize hesabın yasal sahibi olduğunuzu doğrulamanızı sağlar. Gerekli kriterya, sizi korumak için çok sıkıdır, lütfen her soru üzerinde mümkün olduğunca çok detay sağlayın. E-posta mesaj başlıkları ve kişi e-posta adresleri gibi bazı bilgileri almak için kişilerinizi aramak zorunda kalabilirsiniz. Bize daha fazla bilgi sağlamanız, Destek Uzmanlarımızın kimliğinizi doğrulamak ve hesabınızı kurtarmanıza daha fazla yardımcı olacaktır.

Windows Live Doğrulama Sayfasında Yapılması Gerekenler Resimli;
Adım 1-)
https://windowslivehelp.com/passwordreset.aspx adresine gidiyoruz ve açılan sayfayı dikkatlice okuyup sayfa altında yer alan DEVAM butonuna basıyoruz..
msnhackform1.png

Adım 2-)
msnhackform2.png

Adım 3-)
Aşağıda gerekli bilgiler kısmına sizinle iletişim kurabilcekleri bir geçerli mail adresi yazın.
Hacklenen adresinizi yazmayın kesinlikle !
Size çalınan adresinizi geri verirlerken bu adrese gelecek bilgileriniz. onun için doğru adres girin.
msnhackform3.png

Adım 4-)
Resimde gösterilen yere çalınan, hacklenen msn adresinizi yazın ve devam butonuna basın.
msnhackform4.png

Adım 5-)
Aşağıda resimde görülen alanları eksiksiz olarak doldurun, bilemediğiniz hatırlayamadığınız yerleri en muhtemel değerleri girin..
sifrekurtarmaformufull.jpg

(Alıntı)

Üst Alt