Birini çok sevdim

birsen

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
SELAMIN ALEYKÜM

Ben bir çocuğu çok sevdim hep düşünürdüm daha çok gencim nasıl bu kadar sevebilirim diye düşünürdüm. Bu aşk için çok gözyaşı döktüm ama galiba hep platonik kaldı çok çaresizdim elimden sadece dua etmek geliyordu her namazımda her aklıma geldiğinde bıkmadan usanmadan. 7-8 ay boyunca çok dua ettim 1 hafta önce çok bunalmıştım ve Allahım sana yalvarıyorum bana rüyamda gerçekleri göster o benim için hayırlı değilmi ben bunları kaldırabilirim diye ağlayarak dua ettim. Kendimi biraz toparlayınca televizyonu açtım ve bir film seyretmeye başladım inanamadım çünkü resmen benim yaşadıklarımı yayınlıyorlardı izlemeye devam ettim kızda benim gibi çok dua etti ama sonunda çocuğun kendisi için hayırlı olmadığını gördü ben bunun bana bir mesaj olduğunu düşünüyorum. Ama yalan söylemek istemiyorum tam anlamıyla onu kalbimden silebilmiş değilim sizce bu bana bir mesajmı ben mesaj olduğuna inandım ama onu kalbimden atamadığım için kendime çok kızıyorum günaha girmiyorum değilmi bana lütfen yardım edin.

parlakkk

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
selamun aleyküm kardeşim en azından siz pilatonik olarak sevmişssiniz buda güzel bi şey emin olun bende karşılıklı olarak yaşadım ve onu çok sevdim ve karşımdaki menfaatçinin yalancının teki çıktı boşverin dua edin sadece

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
aleyküm selam genc kardeşim
Anlattıklarını okuyunca gecmisteki kendimi gördüm bir an sanki...
Şu an içinde olduğun yaşlar o kadar güzel yaşlar ki. Ama insan herşeyi çok yoğun yaşıyor ne yazık ki. Üzülme geçiyor desem sana çok klişe gelecek ama geçiyor.
Bende senin yaşlarındayken çok kendimi paraladım bir aşk için. Gece gündüz ağladım. Beni sevmiyor diye düşündüm. Ama aslında o aşk değil ,heves,hoslanmak takıntıydı.

Sonra üzüntüm dayanılmaz raddeye gelince namaza başladım. Gördüm ki Rabbimle konuşmak ona dertleri açmak ve yalvarmak en güzeli.
İnsana huzur veren yegane şey. Sana tek tavsiyem dua et. Dua ettikçe her şey daha güzel olur. B
iraz zaman geçmesini bekle ve sabırlı ol. Çok kafana takıldığında hemen dua etmeye başla Allah (CC) hepimizin yardımcısı olsun....

hayattim Siz gibi gencler ile calismak ile geciyor..on beş,on yedi yaşında ki gençlerin ruh haliyesini yakindan bilirim..
Deli-KAN-li gelip geçici hevesler boşluk vardir hep iclerinde..
bir damla sevgi ve ilgiye hasret, ruhsal ve duygusalakli bir dengeye sahip olmiyan melankolik her gun farkli bir mevsimi yasiyan bir gençlik cagidir!!
Ben de Sizler gibi idim..hormon fiziksel degisim ve gelismeler duygularimizi da etkiliyor!!
demem o ki..
bu Sizin ve sizin yasinizda olanlar icin ne ilki nede sonuncusu olacaktir...
gençler sık olarak aşık oldum!!diyerek bu hazzı yaşamaya baslarlar.. “büyük aşk” yaşadıklarınız zannedip kendilerini yoğun bir duygu
seline kaptirirlar ama bir zaman sonra heyecan ve hevesleri gecince bunun “büyük aşk”degil sadece bir heves ve bir Takinti olduklarini anlarlar..

Deli -KAN- caginda..hersey bir heyecan ve gecici olarak duygularini yasandigini unutmayin......diye size bir abla nasihati olarak yazdim..
aslinda soylenecek yazilacak cok sey var da sizin seviyenize anliyabileceginiz duruma gore kisitli.. bir gun beni Yad edersiniz..

Rabbim size bir isaret mesaj gostermis bu tesaduf olamaz!! kainatta tesadufe tesadufe edilmez..
kendinizi bu kadar YIPRATMAYIN...

Kendimi paraladığım o aşk için şu an diyorum ki "ben onu aslında sevmemişim" Çünkü hayatımda o uğrunda paralandığım adamdan çok daha farklı
ve çok daha karakterli bir adam oldu...
Şimdi de ben bu adamdan öncekileri aslında sevmemişim diyorum. Hayat böyledir kardeşim Birgün karşına seni mutlu eden öyle biri çıkar ki
Allah'a (CC) daha öncekileri nasip etmediği için Hamd edersin...öncekilerini hic sevmedigini hissedip dusunursun..

Allah (CC) kulu için en iyi olanı ister. Yeterki zamana bırakmayı ve şükür etmeyi bilelim...
Hayatta temiz bir kalp ile yapılan dualardan daha etkili birşey yoktur...Sabırlı ol her üzüntünün arkasından mutlaka bir sevinç ve ferahlık gelir...

acilangul1

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
SELAMIN ALEYKÜM

Kendimi biraz toparlayınca televizyonu açtım ve bir film seyretmeye başladım inanamadım çünkü resmen benim yaşadıklarımı yayınlıyorlardı izlemeye devam ettim kızda benim gibi çok dua etti ama sonunda çocuğun kendisi için hayırlı olmadığını gördü ben bunun bana bir mesaj olduğunu düşünüyorum.
ALEYKÜM SELAM.
Bundan iyi mesajmı olur, rüyanda görmüş olsaydın, yokya bu rüya deyip geçiştirirdin ama bak uyumadan rüya görmeden tv,de gerçekleri görmüşsünbrrvo

birsen

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm...
Aradan yıllar geçti. Biliyormusunuz abilerim ablalarım ben bu yıllar içerisinde iki gün önce ilk defa vazgeçmişim diyebildim. Dilim hep vazgeçtim diyordu ama gönlüm hep aksini söylüyordu.ilk defa o kişiden vazgeçtiğimi anladım. Tam 6 yıl... Platonik olarak sevmek... İmtihan işte. İnsan Rabbine isyan edebilir mi hiç? İnsan hiç Rabbine niye bana onu vermedin diyebilir mi? Diyemez değilmi? Diyemem... Çünkü haddim değil. Olsun... Beynim, kalbim şu an bomboş . Vazgeçtiğimi anladığım zamandan sonra böyle oldum. Bu da geçer. İnanıyorum ki Allah bir gün benimde yüzümü güldürecek, buna çok inanıyorum.

Üst Alt