Bir tavsiye

xcmert26

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm Arkadaşlar

Benım Herzman takip ettiğim Bilimsel veriler ışığında İslami hakikatleri İnceliyen çok güzel bir yerdir sözler köşkü Burayı sizlere paylaşmak istedim aranızda belki bilen arkdaşlarda vardır tavsiye ediyorum Risale-i nur külliyatından istifade edilen bilgiler paylaşılmaktadır.

Linkler Doğru Olmuştur sanırım Olmadıysa Kusura bakmayın arkadaşlar Facebook a sözler köşkü yazıp takip ede bilirsiniz çok güzel sohpetler ediyorlar insanın dinledikçe dinliyesi geliyor canlıyayınla her hafta Risale-i nur derleri yapıyorlar youtube danda sözler köşkü yazarak ulşa bilirsiniz tabi linkler yanlış olmadıysa ben yazdım :)

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleyküm selam, güzel kardeşim iyi hoş yazmışsın da, biz dışarıya link vermiyoruz. Bunun bir takım sebepleri var. Zaten sitemizin kuralları bölümünde yazar bu..ok. İlaveten kardeşim bak hiç işin kural kısmını dikkate almadan rüya yorumu için mesaj göndermişsin. Mesajına bir bak bir tane imla işareti yok. Dümdüz bir yazı göndermişsin. Halbuki kocaman kocaman yazdık, ısrarla yazdık. Noktasız, virgülsüz yazı göndermeyin diye...
https://www.islamiforumlar.net/ruya...-paylasmak-icin-uymaniz-gereken-kurallar.html

xcmert26

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Tamam Abicim Forumlarda Yeniyim Benim Hatam Kusura Bakmayın Şimdi Ne kadar Kural varsa Hepsini Okuyacağım Allah Hepinizden Razı Olsun

Üst Alt