Bir süreliğine izninizi istiyorum.

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm;forum ailem bir süreliğine izninizi istiyorum önümüzdeki hafta sonu sınavlarım var ve kendimi kampa çekmeyi düşünüyorum.Yıllar sonra af ile geri çağrıldım ve sınıfımı geçmişken gayretle derslerimi verme derdine düştüm inşallah muvaffak olurum da kaybolan yıllarım telafi olmasa da almayı ümit ettiğim diplomam ve eğitimimin faydasını elektrik yol su olarakcfbrvo görürüm inşallah...Selametle Allah cc emanet olun görüşene kadarmrhbba..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Selamün aleyküm;forum ailem bir süreliğine izninizi istiyorum önümüzdeki hafta sonu sınavlarım var ve kendimi kampa çekmeyi düşünüyorum.Yıllar sonra af ile geri çağrıldım ve sınıfımı geçmişken gayretle derslerimi verme derdine düştüm inşallah muvaffak olurum da kaybolan yıllarım telafi olmasa da almayı ümit ettiğim diplomam ve eğitimimin faydasını elektrik yol su olarakcfbrvo görürüm inşallah...Selametle Allah cc emanet olun görüşene kadarmrhbba..

Aleykümselam Hümeyra, hayırlı başarılar inşAllah. Herşey gönlünce olsun...

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Allahü Teala yardımcınız olsun. Allahü Teala zihin açıklığı ihsan eylesin. İnşallah imtahanlarınızı en güzel bir biçimde tamamlamış olursunuz. Diplomayı aldığınızda da inşallah bir ziyafet verirsiniz. :):) Memnun kalırız. Ben de sizler gibi geç aldım diplomamı. Tekraren başarılar dilerim.

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Başarılar dilerim, Allah yardımcın olsun abla,
kendini fazla özletme olur mu? :) :)

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykümselam her şeyin hayırlısı inşaAllah kendini fazla özletme beni fazla yanlız bırakma olur mu? selametle..
acilangul1

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Hoşgeldin Can, Sefalar getirdiniz iyi ki ama iyiki geldiniz..sınavların nasıl geldi, gitti, geçti....?
acilangul1

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Hoş sefalar gördük sevgili Gönül dostum elhamdülillah iyi olduğunu ümit ediyorum ve Allah cc den sonuçların iyi olmasını ve benim için hayırlı eylemesini diliyorum.Sizler nasılsınız neler yaptınız ben yok iken? yeni kardeşlerimiz,giden kardeşlerimiz bir selam verip kaybolan kardeşlerimiz ama en tatlısı Yusuf'un o tombik yanaklarında açan gülleri görünce çok mutlu oldum.:)

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Ve tüm güzel dilekleriniz dualarınız için Rabbül Alemin tüm dostlarımdan sonsuz razı olsun inşallah İYİ Kİ VARSINIZ.güüll.,

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
İnşallah Rabbim gönlüne göre hakkında hayırlısını nasip eylesin abla. İnşallah senin gönlünün güzelliği gibi sınavında güzel ve başarılı geçmiştir...

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
İzin normaldir. Dönmek şartıyla. :) :)

Singapur

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
İnşallah hümeyra kardesim Rabbim izniyle kaybettigin yillarini telafi edersin.Cok sevindim senin adina.Bu konuda seni anliyorum.

Üst Alt