Bir süre aranızda olamayabilirim!

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm Gönül Dostlarım,

Kısmetse 1 temmuz'da doktora çalışmam için 15 günlüğüne İngiltere'de bir üniversiteye gideceğim. Bir müddet aranızda olamayabilirim...
Hayır dualarınızı eksik etmeyin inşaAllah.

Malum mübarek Ramazan-ı Şerif yaklaşmakta. Allah (c.c) cümlemizin bu mübarek aya kavuşmamızı nasib eder inşaAllah. Rabbim cümlemizi Ramazan-ı Şerif'i layıkıyla ihya etmemizi nasin edip, feyzine bereketine nail eylesin inşaAllah.

Cümleten Allah'a (c.c) emanet olun!

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ozgurluk.png

Aleyküm selam Gönül Dostum adminim..
Rabbime, iki cihanda da inşaAllah hakkınizda hayırllısini versin..
zahmet ve Ayrılık ateşinde yanmadan Rahmet olmuyor...
Dünyanın bir ucunda da olsanız sizler bizim gönlümüzde,Dualarimda olacaksiniz kardeşim.
Sepet sepet yumurta İngiltere'de gidince sakın bizi unutma..
unutursan kuserim Dualarimi keserim...sırıtık.:,

Desenize Siz de gurbette bir ramazan olacaksiniz o zaman beni ve Vatanimizin kiymettini, ezan seslerinin degerini daha iyi anlarsiniz...
inşallah güle güle gider güle güle gelirsin, ALLAH (C.C.) YAR VE YARDIMCIN OLSUN!...
Sizi cok özliyeceğim...

Bir Kuş Uçuruyorum Yüreğimden
Gökyüzünün Maviliğine
DOST Diye Başlayan Bir Ferman Ayağında
Kanadında İki Damla Yaşım..
ve dost icin Dosta olan Dualarim var...
Allah'a emanet olun..

acilangul1

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Allah RAZI olsun sevgili hocam,

Amin ecmain inşaAllah...
Mesafeler Gönül dostlarını ayırmaz biliyorum, her zaman dualarda, gönüllerdedir buluşmamız. Daim olsun inşaAllah...

Sizleri unutmam mümkün müdür hocam! Şimdiden özledim ben de...
Aman Allah korusun, dua'larınızdan mahrum etmesin Rabbim vvcc..

Bugün vizeyi almaya giderken tam bir camiinin önünden geçiyordum, öğlen ezanı okundu... Gözlerim doldu... içimden "Allah'ım bizleri bu mübarek Ezan'dan mahrum bırakma" diye dua ettim. Hele ki Ramazan'da -bir müddet de olsa- ezan sesleri olmadan oruç açma düşüncesi beni mahvetti... hüngür hüngür ağlamaya başladım.
Daha gitmeden hüznü böyle ise, gidince nasıl olacak bilemiyorum...
Sizi çok çok iyi anlıyorum hocam. Eminim ki yaşayınca çok daha kötü olacak! Rabbim inşaAllah size de uzun yıllar ezan sesleri duyacağınız mekan nasib eder... amin

Bir Kuş Uçuruyorum Yüreğimden
Gökyüzünün Maviliğine
DOST Diye Başlayan Bir Ferman Ayağında
Kanadında İki Damla Yaşım..
ve dost icin Dosta olan Dualarim var...

Gene benim musluklar açıldı, Allah razı olsun hocam...

Allah'a emanetsiniz inşaAllah.
Selam ve dua ile...

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam, Hayırla git, bereketle gel inşAllah. Herşey gönlünce olsun. Gurbette Ramazan daha bir zor, fakat bir o kadar da feyizli olur. Hayırlı Ramazanlar inş. Netin olduğu her yerde bizi hatırla. Forumu ihmal etme...Allah'a emanet ol.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Aleyküm selam kardeşim, değil ingiltere, dünyanın öbür ucuna da gitsen bizim gönlümüzde ve dualarımızda olacaksin kardeşim.

inşallah güle güle git güle güle gel, ALLAH (c.c.) yar ve yardımcın olsun...
Unutma sağ olana 15 gün kısa bir zaman, göz açıp kapayana kadar çabuk geçer, sakın moralini bozma (üzülme) bizler senin yanında olacağız.

Şimdiden hayırlı ramazanlar inşALLAH.

Ve sen oralarda bizden daha güzel forumlar bulunca bizi unutsanda biz seni unutmayacağız :D

güüll.,

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Aleykümselam, Hayırla git, bereketle gel inşAllah. Herşey gönlünce olsun. Gurbette Ramazan daha bir zor, fakat bir o kadar da feyizli olur. Hayırlı Ramazanlar inş. Netin olduğu her yerde bizi hatırla. Forumu ihmal etme...Allah'a emanet ol.

Allah RAZI olsun Serdar hocam,
Amin, inşaAllah hayır ile gidip, bereketle dönerim. İnşaAllah dediğiniz gibi olur... Rabbim Ramazan'nın feyzini ve kolaylığını cümlemize nasib eder inşaAllah.
Gönül dostlarımı unutmam mümkün mü hocam? Hiç kuşkunuz olmasın, internet erişimim olduğu vakitler gene buralardayım inşaAllah...:tamam:.
Sizleri Rabbime emanet ediyorum...

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm selam kardeşim, değil ingiltere, dünyanın öbür ucuna da gitsen bizim gönlümüzde ve dualarımızda olacaksin kardeşim.

inşallah güle güle git güle güle gel, ALLAH (c.c.) yar ve yardımcın olsun...
Unutma sağ olana 15 gün kısa bir zaman, göz açıp kapayana kadar çabuk geçer, sakın moralini bozma (üzülme) bizler senin yanında olacağız.

Şimdiden hayırlı ramazanlar inşALLAH.

Ve sen oralarda bizden daha güzel forumlar bulunca bizi unutsanda biz seni unutmayacağız :D

güüll.,

Allah RAZI olsun Ekrem abi,
Sizlerin dua'larınızda ve gönlünüzde olduğum sürece inşaAllah hayırlarla gidip gelirim vvcc..
İşin içinde gurbet olunca... 15 gün uzun bir zaman sanki... bu dünyadaki sınavlarımdan biri diye düşünüyorum... Allah (c.c) cümlemizin yar ve yardımcımız olsun inşaAllah.
Ekrem abicim, şimdi bu kadar zaman, kendi ülkemde başka bir forum arayışına girmeyi bile aklımın ucuna getirmemiş olan ben, gidip oralarda mı forum arayışına gireceğim...ilginç::.
Benden kurtuluşunuz yok...xxzzl..acilangul1

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Allah RAZI olsun Ekrem abi,
Sizlerin dua'larınızda ve gönlünüzde olduğum sürece inşaAllah hayırlarla gidip gelirim vvcc..
İşin içinde gurbet olunca... 15 gün uzun bir zaman sanki... bu dünyadaki sınavlarımdan biri diye düşünüyorum... Allah (c.c) cümlemizin yar ve yardımcımız olsun inşaAllah.
Ekrem abicim, şimdi bu kadar zaman, kendi ülkemde başka bir forum arayışına girmeyi bile aklımın ucuna getirmemiş olan ben, gidip oralarda mı forum arayışına gireceğim...ilginç::.
Benden kurtuluşunuz yok...xxzzl..acilangul1
Ecmain olsun kardeşim

ozlemekguzeldir.jpg

Teknoloji çağına girmeden önce Türkiyeden almanya vs gibi yerlere gurbete giden erkekler ilk gittiklerinde eşlerine ailesine devamlı mektup gönderirler sonra bu mektuplar seyrekleşir ve gün olur kesilir,
sonra, köyden eşi ''oralarda alaman avradı buldunda bizi unuttun'' diye mektup gönderir.lermiş..
Eh bende, sen henüz gitmeden peşin peşin söyledimdfgtn.

Oralarda yanlız değilsin kardeşim önce ALLAH c.c. sonra biz yanındayız.
İçimizde sevgi varsa aramızdaki mesafeler uzuk sayılmaz...baybyy

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Allah RAZI olsun Ekrem Abi,

Hmmm, öyle mi yaparlarmış... Allah Allah... E bir bildikleri vardır elbet...ilginç::.Hani daha uzun süre olsa başka forumlarla flörtleşme zamanım olur, denesem diyecegim ama... 15 günde biraz zor, o kadar hızlı değilim... islikcalan Iyisi mi ben Gönlümün olduğu yerde olayım...vvcc..

Hayır dualarınız ve desteğinizle bana güç verdnizi, ALLAH (c.c) CÜMLENİZDEN RAZI OLSUN İNŞAALLAH...

Cümleten Allah'a emanet olalım inşaAllah...

Sevgiler...güüll.,

parlakkk

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm Gönül Dostlarım,

Kısmetse 1 temmuz'da doktora çalışmam için 15 günlüğüne İngiltere'de bir üniversiteye gideceğim. Bir müddet aranızda olamayabilirim...
Hayır dualarınızı eksik etmeyin inşaAllah.

Malum mübarek Ramazan-ı Şerif yaklaşmakta. Allah (c.c) cümlemizin bu mübarek aya kavuşmamızı nasib eder inşaAllah. Rabbim cümlemizi Ramazan-ı Şerif'i layıkıyla ihya etmemizi nasin edip, feyzine bereketine nail eylesin inşaAllah.

Cümleten Allah'a (c.c) emanet olun!

hayırlı gidin hayırlı gelin bizlerede dua etmeyi unutmayın kareşim ALLAH her daim yanınızda olsun dua ile gidin inşALLAH....baybyy

Üst Alt