Bir Rica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Selamun Aleykum Sizden Ricam Sevgili peygamber efendimiz sav. hakkinda yazi yazdiginizda altina bir Selavat eklemenizi Rica ediyorum..

“Kim bana bir defa salât getirirse, Allah da ona on salât getirir ve on günahını affeder; on derece yükseltir.” (Nesei, Sehv, 55)
“Yeryüzünde Allah'ın seyyah melekleri vardır. Onlar ümmetimin selâmını (anında) bana ulaştırırlar.” (Nesei, Sehv, 46)
“Kim bana tek bir defa salât u selâm getirirse, Allah da ona on defa salât eder.” (Dâvud, Vitr, 26; Dârimî, Rikâk, 58)
“Kıyamet günü bana insanların en yakını, bana en çok salâvat edendir.”43
Allahümme Salli Alâ Seyyidinâ MUHAMMED

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Peygamber efendimiz sav. Alemlere Rahmet olarak gonderilmis!Allah cc Eyy Habibim Sevdigim dedigi mubarek
Guzel Kul Guzel insan..ve Onun hakkinda kissa ve hadisleri islamiforumlar.net te yazar iken Selavaat getirerek yazimizi tamamliyalim..
baska kissalardan farkli olmali diye boyle bir ricada bulundum..
uyguliyanlardan Allah cc. Razi olsun.. ins.. peygamber efendimiz sav. sefaatina nail oluruz..

Deruni

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Allah (c.c) de sizden RAZI olsun Gonul sizim hocam.

insAllah sevgililer sevgilisi, peygamber efendimizin (s.a.v) sefaatine nail oluruz.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah cc. cumlenizden RAZI olsun ama benim buradaki Ricam..lutfen..Alemlere Rahmet olarak gonderilmis!Allah cc Eyy Habibim Sevdigim dedigi mubarek
Guzel Kul Guzel insan..ve Onun s.a.v hakkinda kissa ve hadisleri yazar iken Selavaat getirerek yazimizi tamamliyalim..
baska kissalardan farkli olmali diye boyle bir ricada bulundum..
uyguliyanlardan Allah cc. Razi olsun.. ins.. peygamber efendimiz sav. sefaatina nail oluruz..ins..
son gunlerde Formumuza boyle bir cok Peygamber efendimiz sav. Hakkinda KISSA ekleyenlerden Allah RAZI olsun
ama lutfen ve lutfen sonunda bir selavaat okunup eklensin..ve O yaziyi okuyan herkesin bir Selavaat getirmesine vesile olsunlar...
Bu da Bizim islamiforumlar.net Ailesinin bir ayricaligi, guzeligi olsun..
Hayirli gunler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt