Bir Dua

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Abi duan için amin ve Allah senden de razı olsun. Rabbim inşallah güzel isimlerinin hürmetine tez vakitte hayırlı haberlerini almayı nasip etsin ve size sevenlerine bağışlasın. Dualarımız amcamızla beraber inşallah bir an evvel iyileşir hayırlı haberlerini senin aracılığınla bizlerde duyarız abi. Beklemek böyle zamanda insanı çok yorar ve yıpratır Rabbim sabrınızı artırsın.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Kayınbabamız Hak'kın Rahmetine Kavuştu. Allah c.c Rahmet eylesin. Tüm aile fertlerine sabır ve metanet, hayırlı uzun ömürler nasip etsin . El fatiha...

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİUN.Allah cc mekanını cennet eylesin serdar abi başınız sağolsun.

Firariyim

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Ondan geldik dönüşümüz Onadır, nurunu tamamlıyacaktır.
Rahman olan Rabbim taksiratını affetsin, Cemalinden mahrum bırakmasın, yakınlarına sabrı cemil ihsan eylesin işaallah.

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Allah rahmet eylesin, inşallah ötelerde yüzünü ak eylesin sırat-ı müstakim üzere bulunsun.... başınız sağolsun abi Allah sabırlar versin......

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleyküm selam çok geçmiş olsun.Rabbim Serdar kardeşimizin kayınbabasına ve tüm hastalara hayırlı, kalıcı şifalar af ve afiyet nasip etsin amin.
Rabbim tüm hastalara şifa, dertlilere deva, huzursuz gönüllere sefa versin.. Hastalarının başında çaresizce bekleyip dua eden, kendisine sığınan herkese yardım etsin..
Herşey Allah tan onun hepimiz için bir planı var!!Her şeyin Hayırlısı Allah a emanet olun..

duaa..

İNNA LİLLAHİ VE İNNA İLEYHİ RACİUN. Allah cc. Rahmet mekanını cennet eylesin başınız sağolsun kardeşim,
Allah geride kalanlara sağlık ve uzun ömürler versin.. Ruhuna El fatiha

Cancağzım,bana gitme diyorsun iyi hoş söylüyorsun ama bir şeyi unutuyorsun,ben gelmeye kadir değil idim ki gitmelere kadir olayım...
O'ndan geldik,o'na döndürüleceğiz..

duaa..

Yekbu_tenebu

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah rahmet eylesin Abi'm mekanik cennet olsun inşallah. Allah size ve diğer sevdiklerine sabır versin

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün Aleyküm abi benimde dün gece aklıma gelmişti bugün bir gelişme var mı diye sormaya niyetlenmiştim. Abi başınız sağolsun Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Rabbim siz sevenlerine sabır versin.

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun.

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Allah rahmet eylesin, toprağı bol mekanı cennet olsun.
Size ve sevenlerine Allah sabırlar versin kardeşim.
Başınız sağolsun.

Üst Alt