Beni maddi manevi kullandı

Findikk5

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamın Aleyküm..
Benim yılllardır bir ilişkim vardı gel gitli ve bu kişi beni maddi manevi kullandı ama ben ne yaptıysam onu sevdiğim için sırf birlikte olacağız ümdiyle yaptım ve beni bıraktı gitti bir başkasıyla evlendi. Ben de ona ah ettim hakkımı da helal etmedim, etmiyecem de. Bana yaşattıklarını yaşamasını diliyorum yüce Rabbimden. Er yada geç önüne çıkar dimi, çok canım yandı hala da yanıyor. Rabbim herşeyin en güzelini verendir benim de hatalarım var yok demiyorum, cezamı çekmeye razıyım ama içime su serpin nolur.

Yunus akt 16

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Yani anladığım kadarıyla size bi kadının yapmaması gereken şeyleri yaptırdı; ümitlendirerek hemde.

Vaatlerde bulundu evlilik, mutluluk gibi büyük vaatlerde hemde ama sonuç olarak başka bi kadınla evlendi ve sizi de açıkça söylemek gerekirse kullandı ki bunu da zaten çok rahatlıkla söyleyebilirim hata sadece onda değil sizde de var sizden yapmak istemeyeceğiniz şeyleri yaptırması zaten niyetini en saf ve açık bi şekilde belli etmesidir. İlişkinizde sadece kalbinizin sesini dinlemeniz, (aşkınızın kör ve saf ettiği bi kalbi) sizi mahvetmiş.

Bundan sonraki hayatınıza bakın artık olanları unutamayacaksınız bunu çok iyi biliyorum ama en azından üstünü örtebilecek kişileri arayın kimseye de sakın ama sakın yaşadığın olaylardan bahsetmeyin, bakın lütfen ama lütfen bahsetmeyin, iyi birini bulsanız bile evlilik için, hiçbişeyi ondan saklamak istemeseniz bile artık bu saatten sonra mantıksal olup ona asla yaşadıklarınızı hatta sevgilinin bile olduğunu söylemeyiniz lütfen çok ama çok pişman olursunuz emin olun gerçekten pişman olursunuz.
Namaz da kılın, şüphesiz o en iyi su serpendir içinizi huzurla dolduracağına emin olun.

Son kez artık lütfen mantıklı olun aşkta kalbinizin biraz daha arka planda tutun.
Bu arada maddi gücünüz varsa da psikokoklara bi kaç seans gidin.

Kendinize iyi bakın hanfendi iyi günler.

Üst Alt