Ben bu durumdan şikayetçiyim

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Arkadaşlar benim gonderdigim ikinci mesaj diğerinin altina eklenmis ona sozum yokta bari yeni mesaj diye son mesajlarda gözükse iyi olur gonulsizim onu nasil fark edebilir diye düşünüyorum.

Selamlar..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Arkadaşlar benim gonderdigim ikinci mesaj diğerinin altina eklenmis ona sozum yokta bari yeni mesaj diye son mesajlarda gözükse iyi olur gonulsizim onu nasil fark edebilir diye düşünüyorum.

Selamlar..
Arka arkaya mesaj gönderme!!! Konunun başlığıyla alakasız mesaj gönderiyorsun. Orası rüya yorumu bölümü kendine ait bir başlığı var. Oraya gelen, okuyan insanlar o konuyla ilgili mesajlar görmek istiyor. Başlığı soru-cevap veya sohbet şekline dönüştürüyorsun. Teşekkür etmek için dua edin butonuna basman yeterli. Yorumun arkasından soru sorunca veya yorum yapınca olmuyor. Başlığın konusu başka, yazılan yorum ilgisiz kalıyor...

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Arka arkaya mesaj gönderme!!! Konunun başlığıyla alakasız mesaj gönderiyorsun. Orası rüya yorumu bölümü kendine ait bir başlığı var. Oraya gelen, okuyan insanlar o konuyla ilgili mesajlar görmek istiyor. Başlığı soru-cevap veya sohbet şekline dönüştürüyorsun.

Turab admin yazılan rüya yorumuna istinaden gönderdim.Ama üye olarak mesajı düzenleyip gönderme yetkimiz yok sitede manuel calistigi icin ise siz diger yaziya ekleyince mesaj bolumunde gozukmedi maalesef o yuzden burda sormak istedim...Eger gonulsizimin yorumuna bakarsaniz alakasiz olmadığını goreceksiniz. Siz gerekli düzenlemeyi yapmışsınız sagolun...

Selamlar..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Turab admin yazılan rüya yorumuna istinaden gönderdim. Ama üye olarak mesajı düzenleyip gönderme yetkimiz yok sitede manuel calistigi icin ise siz diger yaziya ekleyince mesaj bolumunde gozukmedi maalesef o yuzden burda sormak istedim...Eger gonulsizimin yorumuna bakarsaniz alakasiz olmadığını goreceksiniz. Siz gerekli düzenlemeyi yapmışsınız sagolun...

Selamlar..
Kardeşim, yorumla alakalı değil demedim, başlıkla alakalı değil. Herkes yapılan yoruma soru sorsa, cevap verse, yorum yapsa başlık anlamını kaybediyor. Olmaz... Başlığın ne olduğu belli, mesaj içindeki yazı başlıkla alakalı olmalı!

Üst Alt