Başardım Sanırım

alemra

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm

Özellikle, siz Gönül Sızım ;

Sana bir rüyamı anlattım ve sende yorumladın Allah razı olsun...
Belki hatırlarsın belkide hatırlamazsın ama bana benden istenileni gösterdin yorumunla...
Başardım sanırım Gönül Sızım Tesettürlüyüm 1 ay oldu kapanalı seninle paylaşmak istedim...
Tekrar Allah Razı Olsun Senden ve Bu sitede emeği geçen tüm kardeşlerimden...Dua İle Kalın...duaa..

Ekrem

Yönetici-Admin
Yönetici
Süper Mod
Üyemiz
Aleyküm selam kardeşim,
gerçi sevincinizi gönül sızım hocamızla paylaşmak istemişsiniz ama sizi bende tebrik ederimharikaa
İnsanoğlu istedikten sonra ve içinde heves varsa, yani birşey yapmak içinden geliyorsa başaramayacağı hiç ama hiçbirşey yoktur kardeşim yeterki içinde azim olsun..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Aleykum Selam kardesim
Bugun benim Dogum gunum bu da benim aldigim en guze hediyemdi sanirim..
Senin ve islam adina cok sevindim Elhamdullilah..
Tatilde yeni geldim bu seferde cok kotu hastalandim..ama Sizin bu guzel haberinizi duyunca yazamadan dayanamadim.
Tabiki hatirladim ben burada yaptgim her ruya ve Ruya Sahibinin ic Alemini ruh dunyasini yuregim ile paylastigim icin her birini cok iyi hatirlarim..
O Ruya senin bana yazdiginiz ilkruya idi Ruyada evgili peygamber efendimiz sav sana abdest almayi ogretmek istiyordu basini mesh ediyordun sacin gozuktu diye utanmistin..
cunku tessetur kadinin zinetti ve edebi idi.
Cumlemizden kardesim Allah imaninizi daim ve artirsin insallah Tesseturunuz mubarek olsun..buda nefsi bir cihadir Elhamdullilah...

Ben de soyle yazmistim.
Huzuru arıyorum... Biliyorum ne yerde ne de gökte... Aslında huzur belki de benim içimde... Ihmal ettiğim ibadetlerimde insanligimda
vicdanimda...yuregimin bir köşesinde..

alemra

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah sizden de razı olsun Ekrem kardeşim

alemra

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Gönül Sızım ;

Öncelikle doğum günün mübarek olsun Rabbim sana daha nice hayırlı sağlıklı ve başaralı yıllar nasp etsin inşallah.Tatiline sevindim değişiklik olmuştur arada lazım ama hastalığınada bi o kadar üzüldüm...Rabbim acil şifalar nasip eder inşallah...Çok teşekkür ederim sana ve herkese iyiki varsınız ve iyiki burdayım olmam gereken yerdeyim

Üst Alt