Astral seyahat hakkında

islamic

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun aleyküm öncelikle. Bu konuyu çoğu insan merak ediyor. Bu konuya bir açıklık getirmek gerekiyor diye düşünüyorum.

Benim söylemek istediğim, yaklaşık beş dört aydır bazı geceler istemsiz olarak yükseldiğimi hissediyorum o sırada bunun astral olduğunu biliyorum ve korkuyorum,gözümü açmak istiyorum. Açmak için çok zorlanıyorum ama her seferinde açıyorum. Hatta ruh mu yoksa beden mi, orasını Allah bilir, dönüyor. Bazen de birkaç cm yükseliyor sanki kendimi bıraksam uçacağım çıkacağım bedenimden. Lakin korkuyorum. Bu neden oluyor bunu sormak istiyorum. İstemeden gece yarısı veya uykuya dalmadan oluyor... Dinime de elhamdulillah bağlıyım. Hatta ve hatta bazı günler de tam uyanacakken beynimde bir ayet tekrarlanıyor. O ayetleri de yazayım. Şu ana kadar ; inşirah, vakia,(biz onların üzerlerine perde çekmişiz diye bir şey de tekrarlandı. Kehf ve yasin suresinde perdeyle alakalı ayetler vardı.) birkaç gün önce de tam uyanacakken formül şeklinde beynime yansıdı. Vasiu esması vardı. Bunların anlamı nedir. Sizlerin yorumuna güveniyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun.

metinoymaci

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Bunun birkaç sebebi olabilir bir şeyh e bağlımısınız? Dualarınızda Şeyh'i aracı tutuyormusunuz ?

Üst Alt