Aöf sınav haftası ve dua bekliyorum

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm dostlar bir türlü toparlanıp sizlerle eskisi gibi hem hal olamıyorum şimdide aöf sınav zamanım geldi çattı ders çalışmam lazım dualarınıza ihtiyacım varduaa.. muvaffak olmam için ....Tabii önce çalışmak sonra derslerimi geçmek için,şimdilik kısa süreliğine sizleri yerlerin ve göklerin yeğane sahibi Rahman ve Rahim olan Allah cc emanet ediyorum çünkü o emanetlerini asla zayi etmez.mrhbba..
''Müminin mümin kardeşine yaptığı dua günahsız ağızla yapılan duadır.''Hz Muhammed sav.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam, Allah c.c hayırlı başarılar lütfetsin, kolaylık nasip etsin. Sınavında başarılar dilerim.

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm dostlar;elhamdülillah üstümden sınav yükünü de çok şükür attım sonu Rabbül aleminin takdiri ilahisine kaldı artık:)dualarınız için sonsuz kere Allah cc sizden razı olsun Turab abi selametle Allah cc emanet kalın

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm yine geldi çattı sınav haftası cumartesi tek ders sınavım var dualarınızı istiyorum kardeşlerim selametle kalın.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam hümeyra, hayırlı başarılar Allah c.c yardımcın olsun, hayırlı olan ne ise onu nasip etsin.

A.Ates

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Aleyküm selam abla
Başarılar dilerim, Rabbim yardımcın olsun

Üst Alt