Annemle aram iyi değil

G

gamzesütcü

Kayıtsız
Misafir
Annem bana kötü davranıyor. 6 sene once babamı kaybetim. Daha çok küçüktüm, annem değişti. O pskolijiyle bir kaç hata yaptım, hatalarımı sınıfın ortasında söyledi. Düzeltmeye çalıştım, düzeltene kadar hiç güvenmedi. Diğer kardeşlerime bana davrandığı gibi davranmıyor. Onu sürekli kırıyorum, o da bir gün ölürse ne yaparım bilmiyorum. Aramı düzeltmeme yardımcı olurmusunuz.

İLiM DiLeNcİsİ

Rüyalar aleminden
Süper Mod
Yaptığın hataları tekrarlamazsan annenle aran düzelir, anneler çocuklarını her zaman affederler.

Yusufceylan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamin aleykum hocam hayirli geceler annemle aram iyi degil surekli telefonda tartisma yaratiyor. ben yeni evlendim 6 ay oldu esimle beni evden kovdu defalarca soyledim anne yapma etme yok dinletemedim. ev tuttum, borca girdim is yok esya aldim sıkıntılara soktu beni ve daha benden yardim istiyor, beni attin gittin diyor ne yapmaliyim bana akil olarak yardimci olabilirmisin. gunah mi degil mi aklim durdu vicdanen rahatsizim ama bendede yok yardim edemiyorum allah rizasi icin akil verin bana allaha emanet olun.

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Aleykümselam kardeşim. İnsan gücünün yettiği kadarından sorumludur. Senin gücün yetiyorsa ki bunu vicdanen ancak kendin bilirsin. Yardım etmek zorundasın. Gücün yoksa sorumlu olmazsın. İslamda anne baba hakkı, karşılığı ödenemez haklardandır. O nedenle annen islam dışı ve gücünün dışında istemediği takdirde ona itaat etmek zorundasın.

Üst Alt