Allahım yardım et çok kötüyüm

Sema123

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Çok kötüyüm, ders çalışmak istiyorum okuyorum kelimeleri sayfayı sonra konsantre olamıyorum bu hep böyle. Çalışmak istiyorum, hep evde oturarak olmaz. üniversite istiyorum. hayırlısıyla Allahın izniyle ama yaşama sevincim yok. Geleceğimden korkmuyorum, geleceğimden endişeli değilim. Allah bilir ama kaç zamandır yapamıyorum ölümü düşünüyorum. Allahım sen bana yardım et günahlarım çok büyük var zaten, nasıl insanım ben. :(

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allahım biliyorum senin Rahmet ve aff kapın her daim açık biz kullarına
İşte ben yine geldim kapına,Senden yardım almaya, kendim, evladlarım ve bu Gönül Dostu Sema kulun ve burada bulunan ,burayi ziyaret eden tüm kardeşlerim için Dua etmeye geldim beni Kabul edermisin Senden başka gidecek ne de yardim edebilecek kimse yok......
Biliyorum tüm çareler sadece Sende ,çünkü Sen sonsuz güç ve kudrete sahipsin, Sende imkansız diye bir şey yoktur Allahım..Sen ol dedinmi hemen oluverir

Allah’ım senden tüm kullarına doğru yolu göstermeni ,iman, vicdan,merhamet ,doğruluk, sabır vermeni diliyorum
Allahım cümlemizi ahlakını düzeltmeni ,tüm kullarına hidayet vermeni ,Lütfunu ,Rahmetini istiyorum

Evlatlarımıza ,gençlerimize,dua etmekten başka bir şey yapamıyoruz,bizi dinlemiyorlar..
Allah’ım onları daha iyi ,daha kamil, daha sabırlı,daha imanlı,olmalarını nasip et ,Onları daha merhametli ve daha güzel olmalarına vesile olacak insan ,ve olayları ,Hızır as gibi hayat yollarına gönder ..
yoksa kendilerine yazık edecekler deprasyon, stress, boşluk derken,şeytanin ,yalanın, dolanın, kendi oyunlarının, nefislerinin elinde oyuncak olacaklar...
Onlar yoldan çıkmış,Doğru ve yanlışı ayırt edemiyorlar ne olur yardım et,Allah’ım..

eğer bizim hatalarımızda kaynaklanıyorsa yalvarırım bizleri evlatlarımızla imtihan etme,Onların cezalanmasını,cehennemde yanmalarını istemeyiz,Senden Esmaül Hüsnan yüzü hürmetineHabibin hürmetine,ism-i azam hürmetine istiyoruz
Katında duaları kabul görmüş kulların hürmetine
Evlatlarımızı ve bizleri…Gafletten,günahlardan,bütün kötü alışkanlıklardan
Tembellikten,zulmetmekten ,Haksızlık yapmaktan kendimizi kaybetmekten koru..

Şeytanın ve nefsimizin şerrinde,insanların şerrinden
Muhafaza et ,kurtar,Çünkü Sen her şeye Kaadirsin Allah’ım
Bizlere ve velatlarımıza Senden, Fazlından gelen bir iyilik ver
Kurtar bizleri ve evlatlarımızı Seni rızan olmaya bu hayattan
Kalplerimizi senin sevgin ve sevdiklerinin sevgisi ile süsle
Duamı kabul et Allah’ım ...

VicdanSızısı

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Bir zamanlar bendede bu tür düşünceler vardı aslında bu düşünceleri bize telkin eden melun şeytandan başkası değil zaten çaresi ise, Allah (C.C) daha çok yaklaş daha çok sığın..
Bende işe yaradı..!

Üst Alt