Allah'a Emanet Ol

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Vedalaşırken çokça kullandığımız Allaha emanet etmek sadece ayrılırken veya vedalaşırken mi kullanılır veya kullanmalıyız.
Allah sadece ayrılanları mı emanet altına alır...Onun himayesindeki emanete kim zarar verebilir ve kimin gücü yetebilir ki ?
Her zaman her şeyimizi Allaha emanet Etmeliyiz. Çünkü o emanetçilerin en güveniliri. O hiçbir emanete hıyanet etmez.
Ona emanet edilen sahibine eksiksiz geri verilir.

Bugun Calistigim cocuk kurumunda musliman bir annenin bazi yanlis anlasilmalardan dolayi oldugunu inandigim olay uzerine alti yasindaki oglu zorla elinden alinip koruyucu eve yerlestirilmek icin o AN bir anne nin evladindan ayrilmasina sahit oldum..
canim yandi.. yuregim parcalandi ,yuregim titredi bir an!!
cunku Ben de bir anneyim...ama evladindan ayrilan annenin bir sozu beni kendime getirdi..
kucuk Cocuk
_Anne lutfen beni birakma diye agliyor
Anneside ona sarilarak sunu soyluyordu.. guzel oglum Seni birakmiyorum ve hic bir zaman Allah-in izni ile birakmiyacagim...
Seni Allah a emanet ediyorum...diyerek evladindan ayrildi...
Vedalaşırken insan en değerlilerini Allaha emanet etmelidir.
Bunların başında da din ve imani ve bize emanet edilen emanetleri Sahibine Teslim edip Emanet birakmaliyiz..

Allahım,imanımı ,vicdanimi,Sevdiklerimi ve butun annelerin evladlarini herşeyimi sana EMANET EDİYORUM...

Üst Alt