Allah rızası için dua istiyorum..

nurseyma

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Bir süredir sürekli iç sıkıntısı, huzursuzluk yaşıyorum ve sürekli ağlıyorum elimde olmadan. Bu durum beni yıprattığı kadar annemi de çok üzüyor ve bu sene üniversite sınavına gireceğim inşallah. Annem çok büyük zorluklara katlanarak beni okuttu ve artık onun emeklerine karşılık verme zamanım geldi. Bu içinde bulunduğum ruh halinden kurtulmak için sürekli dua ediyorum ama müminin mümine duası daha çabuk kabul olur. Allah rızası için şu içimdeki sıkıntıları atmam ve üniversite sınavında hayırlısıyla istediğim yeri kazanmam için, annem ve benim için dua eder misiniz? Allah razı olsun şimdiden.

tozduman

Moderatör
Moderatör
İnşirah süresli ,La havle vela kuvvete zikri..
Kimseden yardım beklemek dogrumu artık bılmıyorum..
Senın sıkıntıların sana aıt.. Senın Rabbın ıse Allah. Senı yaradandan rıza ıstemen senın ıcın daha hayırlıdır..

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Allah yardımcınız olsun, İnşallah annenin emekleri boşa çıkmaz! hayırlı bir yeri kazanır ve okursun...

LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYİL AZİM...

Estağfirullah el azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyul kayyum ve etubu ileyh...

Bu, "la havle" zikrini ve "istiğfarı" çokça söyle, inşallah kalbin huzur ve sükûnet bulur kardeşim.....

nurseyma

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
İnşirah süresli ,La havle vela kuvvete zikri..
Kimseden yardım beklemek dogrumu artık bılmıyorum..
Senın sıkıntıların sana aıt.. Senın Rabbın ıse Allah. Senı yaradandan rıza ıstemen senın ıcın daha hayırlıdır..

Allah'a ben sürekli duamı ediyorum, yardımı da yalnız ondan isterim inşallah. Sadece mümin kardeşlerimden bir mümin kardeşlerine dua etmesini istemiştim, hadis var hani müminin mümine ettiği dua daha makbuldür diye..

nurseyma

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah yardımcınız olsun, İnşallah annenin emekleri boşa çıkmaz! hayırlı bir yeri kazanır ve okursun...

LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYİL AZİM...

Estağfirullah el azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyul kayyum ve etubu ileyh...

Bu, "la havle" zikrini ve "istiğfarı" çokça söyle, inşallah kalbin huzur ve sükûnet bulur kardeşim.....

Amin amin.. Allah razı olsun, teşekkür ederim

tozduman

Moderatör
Moderatör
Allah'a ben sürekli duamı ediyorum, yardımı da yalnız ondan isterim inşallah. Sadece mümin kardeşlerimden bir mümin kardeşlerine dua etmesini istemiştim, hadis var hani müminin mümine ettiği dua daha makbuldür diye..

Haklısın kardeşim. Özür dılerım ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN..

gülcem

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah yar ve yardımcın olsun kardeşim. Bende bu yollardan geçtim ne sıkıntılar atlattım ne göz yaşları döktüm şu ünüversiteye yerleşene kadar anlatamam sana. Emin ol şuan sana çok ulaşılmaz gelen o ünüversiteyi kazanınca herşey bitmiyor tam tersi asıl mesele o zaman başlıyor. İdealin ne, ne kazanmak istiyorsun bilmiyorum ama illa dört yıllık bir ünüversite olsun diye diretme. iki yıllıklarda da önü parlak geleceği açık dört yıllıklardan çok daha güzel bölümler var. Tabi sen yinede en önemli olan şeyi yani kendi istediğin sevdiğin mesleği önceliklerin arasında tut sonra çok mutsuz olur ahlanıp vahlanırsın inan. Rabbim senin için ne ise hayırlısı onu nasip etsin sana. Kalbini ferah tut çalışmanı yapıp Yaradana tevekkül et. Allah emeğini boşa çıkarmasın...

nurseyma

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Allah yar ve yardımcın olsun kardeşim. Bende bu yollardan geçtim ne sıkıntılar atlattım ne göz yaşları döktüm şu ünüversiteye yerleşene kadar anlatamam sana. Emin ol şuan sana çok ulaşılmaz gelen o ünüversiteyi kazanınca herşey bitmiyor tam tersi asıl mesele o zaman başlıyor. İdealin ne, ne kazanmak istiyorsun bilmiyorum ama illa dört yıllık bir ünüversite olsun diye diretme. iki yıllıklarda da önü parlak geleceği açık dört yıllıklardan çok daha güzel bölümler var. Tabi sen yinede en önemli olan şeyi yani kendi istediğin sevdiğin mesleği önceliklerin arasında tut sonra çok mutsuz olur ahlanıp vahlanırsın inan. Rabbim senin için ne ise hayırlısı onu nasip etsin sana. Kalbini ferah tut çalışmanı yapıp Yaradana tevekkül et. Allah emeğini boşa çıkarmasın...

Allah razı olsun, amin inşallah

Melissam

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Selamınaleyküm sevdiğim var. kavuşmamız için dua edermisiniz? Adı sefa benim adım nevin dualarınıza çok ihtiyacım var .. Rabbim şimdiden sizden razı olsun.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Selamınaleyküm sevdiğim var. kavuşmamız için dua edermisiniz? Adı sefa benim adım nevin dualarınıza çok ihtiyacım var .. Rabbim şimdiden sizden razı olsun.
Bismillahir-rahmanir-rahim
Rabbena la tuziğ gulubena ba’de iz hedeytena ve heblena min ledunke rahmeh. İnneke ente’l-vehhab. Rabbena inneke camiu’n-naşi liyevmin la raybe fih. İnneke la yuhlif’ul-miad

Melissam

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Bismillahir-rahmanir-rahim
Rabbena la tuziğ gulubena ba’de iz hedeytena ve heblena min ledunke rahmeh. İnneke ente’l-vehhab. Rabbena inneke camiu’n-naşi liyevmin la raybe fih. İnneke la yuhlif’ul-miad
Allah sizden razı olsun .. Rabbim yüzünüzden gülümsemeyi eksik etmesin insallah.

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Allah sizden razı olsun .. Rabbim yüzünüzden gülümsemeyi eksik etmesin insallah.
Bu duayı, sevdiğiniz kişiyi niyetlenerek okuyun. Kesinlikle tek olduğunuz bir alanda, boş vakitlerinizde gidin okuyun.
Duanın sayı yoktur, istediğiniz kadar okuyabilirsiniz.
İsminizden anladığıma göre kızsınız, sevgiliniz erkek.
Peki neden sizinle beraber değil? Kim engel oluyor bu sevgiye?

Melissam

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Bu duayı, sevdiğiniz kişiyi niyetlenerek okuyun. Kesinlikle tek olduğunuz bir alanda, boş vakitlerinizde gidin okuyun.
Duanın sayı yoktur, istediğiniz kadar okuyabilirsiniz.
İsminizden anladığıma göre kızsınız, sevgiliniz erkek.
Peki neden sizinle beraber değil? Kim engel oluyor bu sevgiye?
Evet bayanım Yanlış anlaşılmalar girdi araya , yani haksızlığa uğradım. Ama unutamadım ben.. dua ediyorum devamlı gelsin diye . Allah razı olsun okuyacağım yani bana Allahtan başkası yardim edemez..Rabbim yardim eder inşallah

Rüya Tabircisi

Moderatör
Moderatör
Rüya Tabirleri
Evet bayanım Yanlış anlaşılmalar girdi araya , yani haksızlığa uğradım. Ama unutamadım ben.. dua ediyorum devamlı gelsin diye . Allah razı olsun okuyacağım yani bana Allahtan başkası yardim edemez..Rabbim yardim eder inşallah
Seni sevmiyorsa, peşinden gitme.
Şüphesiz, sadece kendini küçük düşürürsün.

Melissam

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
iş bulamıyorum. Ve arkadaş ortamına güven duygumu kaybettiğim için..
İçimde huzur istiyorum artık. Bana dua edermisiniz. Allah razı olsun şimdiden

Üst Alt