Abimin işleri için dua edermisiniz?

parlakkk

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamun Aleyküm canım hocam,

Ağabeyim yeni fırın açtı okumam gereken bereket duası yada kurandan ayetler söyleyebilirmisiniz.Abim çok iyi niyetli çok eski insanlar gibi iyi temiz kalpli biri onu çok seviyorum ve işlerinin yolunda gitmesi için çok dua ediyorum iki evladı var ve durumu iyi değil lütfennnn dua edermisiniz ALLAH rızası için lütfennn....duaa..

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
ALLAH (c.c) YAR VE YARDIMCIMIZ ,YARDIMCISI OLSUN Kelami dua ile de fiili dua yada ikame etsin..arkası gelir inşallah. Allah Kendisine yardım edenlere yardım ve mücadele edenlere karşılığını ihsan eder.

insan hayatında mutlu, neşeli, sevinçli anlar olduğu gibi, huzursuz sıkıntılı anları da vardır.
insana bu mutluluğu Allah verdiği gibi, onu sıkıntıdan, üzüntüden kurtaracak yine Allah'tır.
Allah'a inanan kimse başına bir sıkıntı geldiğinde, bunlardan kendisini kurtaracak olanın Allah olduğunu bilir ve huzurlu olur. Kendini yalnız hissetmez. Hep güven duygusu içinde yaşar. Allah Kur'an'da şöyle buyurmaktadır:

" Allah'a gönülden bağlanıp, ona karşı gelmekten sakınan kimseye Yüce Allah sıkıntıdan çekip kurtaracağı bir yol gösterir. Ve onu hiç beklemediği yerden rızık ihsan eder. Çünkü kim Allah'a güvenip ona gönülden bağlanırsa Yüce Allah ona yeterlidir." (Talak, 2-3)
Dua ile

duaa..

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
Allah hayırlı etsin, utandırmasın inşAllah. Merak etmeyin Allah c.c dürüst çalışanın yardımcısıdır.

"Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"
"Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır"

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Allah hayırlara vesile eylesin. Güzel ve helal kazanç nasip eylesin! Dua ile.

Üst Alt