27 yasindayim fakat hic arkadasim yok

Theemir

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Selamin Aleykum dostlarim.
27 yasindayim fakat hic arkadasim yok. Var olan arkadaslarimla zamanla arama sogukluk girdi ve koptuk. Lise arkadaslarimla bir zamanlar yedigimiz ictigimiz ayri gitmezdi ancak cok vefasiz ciktilar. Saglik sorunlarim oldu, nezaketen bile bir seye ihtiyacin var mi diye sormadilar. Ben gecmiste en ufak dertleri olsa elimden geldigince destek oluyordum halbuki. Buna ragmen kendi aralarinda surekli gorusuyorlar. Bu da benim agrima gidiyor. Bazen insan dertlesmek, konusmak istiyor. Ama yine de bos insanlardansa kaliteli yalnizlik daha iyidir diyorum. Dostluk, kardeslik onemli seyler ama herkese kardes denmiyor bu zamanda. Hem bu yalnizlik hissi beni Allah’a daha fazla yakinlastirdi. Simdi daha fazla din adina bir seyler yapmak, bilgi edinmek, ogrenmek istiyorum. Oneriniz var midir bu konuda? Bu forum sitesi karsima cikinca cok mutlu oldum.

Kayıtlıüye

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Allah herkese bir yada daha dert verir. Her insan dert çeker. Sen yalnız kalarak dert çekiyorsun. Sağlık problemlerin var bunun yanında. Bende genel olarak böyleyimdir. Allah herkesi bir şekilde sınar. Dert çekmeye alıştığı zaman insana oda normal gelmeye başlar. Her şeyin bir alışma süreci vardır. En kısa sürede dünya ve ahiret saadetini tüm müslümanlar için dilerim. Allah tüm müslümanlara yardım etsin diye dilekte bulunuyorum. Mücadele et. Çünkü mücadele etmeden hayat olmaz.

Üst Alt