๑۩۩๑Burada her şey "NET"๑۩۩๑

islamiforumlar.net
Go Back   islamiforumlar.net - islami forum > İslami Forumlar Genel > Gönülden Gönüle Dertleşelim
Anasayfa Kuran-ı Kerim Kuran Öğren İslami rüya tabirleri İslami Oyunlar İlahiler İletişim
Gönülden Gönüle Dertleşelim Sıkıntı, stres, dert ve korkularınızı paylaşarak rahatlayacağınız bölüm. MESAJINIZ, KONTROL EDİLDİKDEN SONRA YAYINLANACAKTIR...

Kendimden nefret ediyorum

Konu ile alakalı olmayan yorumlar yapıyorsunuz. Ben konuyla birebir alakalı yorumlar yaptığımı düşünüyorum ve herkesin evladının da başına gelebilir yaptığınız yorumlarda elinizi vicdanınıza koyun da yapın diyorum... En önemlisi de; ...


Yeni Konu aç CEVAPLA

 

Seçenekler
Alt   #21 (permalink)
Ab-ı Hayat
Moderatör

Standart

Konu ile alakalı olmayan yorumlar yapıyorsunuz.

Ben konuyla birebir alakalı yorumlar yaptığımı düşünüyorum ve herkesin evladının da başına gelebilir yaptığınız yorumlarda elinizi vicdanınıza koyun da yapın diyorum...

En önemlisi de; ne demişim iyice okuduysanız;
Bize iyiliği emredip, kötülükten sakındırmak düşer demişim, sanırım bu kelime konuyla birebir alakalı.......
Ab-ı Hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt   #22 (permalink)
ihvan
Uzman Kardeşimiz

Standart

Alıntı:
Ab-ı Hayat İsimli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Konu ile alakalı olmayan yorumlar yapıyorsunuz.

Ben konuyla birebir alakalı yorumlar yaptığımı düşünüyorum ve herkesin evladının da başına gelebilir yaptığınız yorumlarda elinizi vicdanınıza koyun da yapın diyorum...

En önemlisi de; ne demişim iyice okuduysanız;
Bize iyiliği emredip, kötülükten sakındırmak düşer demişim, sanırım bu kelime konuyla birebir alakalı.......
Tamam da, yaşı küçük olana meyletmek de haram, yaşı büyük olana meyletmek de haramdır...

Erkeğin nikahlı eşi; kadının da nikahlı eşi bundan müstesnadır...

Tamam çocuklarını düşünsünler...

Ama şunu da düşünsünler, falan kadınla beraber olanlar, kendi hanımını da düşünsünler...

Küçük kızlara meyletmek ne kadar iğrençse, düşündüğümüzde, evli kadınlara meyletmek de o kadar iğrençtir...

NOT

Bir iki alakasız yorum vardı, onlar için yorumumu yapmıştım...Maşallah ya, meydan okuyorsunuz...

Allah güzelliğinizi arttırsın...
ihvan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt   #23 (permalink)
Hümeyra
Süper Kardeşimiz

Standart

Selamün aleyküm dostlar bir kaç gün uzak kaldım konular çoğalmış maşallah emoş kardeşime yazdıklarında katılıyorum şöyle ki porno bağımlılığı diye psikolojik aşılması güç bir hastalık var hastalar utançlarından saklıyorlar ve tedavi için yol aramıyorlar battıkça batıyorlar bu insanların evlilik hayatları da olmuyor malesef çünkü evliliğin gereğini eş olma görevlerini yitirmiş oluyorlar düşünce ile hareket edip cinsel hayatlarını sadece sanal ortamda idame ettirebiliyorlar.Yukarıda ki kardeşim yardım istemiş daha ilerlemeden bir uzmanla görüşmesini tavsiye edeceğim çünkü sinsice insanı sarıveren bir konu ve virüsten bile çabuk yayılıp insanı esir edebiliyormuş.Çok yakınımda 3 yıl sonra fark ettim ve çok tuhafıma gitti araştırdım ve dünya ahiret hayatını tüm ibadetlerini imanını nasıl şehvetle kirlettiğini anlayınca onun için dua dan başka çarem olmadığını anladım.Ayıplamak çare değil dostlar malesef burnumuzun ucunda olur da bilemeyiz Allah muhafaza dua edin niyeti farklı ise de hatası üzerine bir de bu hatayı eklemiş olur ama ben niyetinin samimi olarak kurtulmak olduğunu ümit ediyorum inşallah hele birde gerçekten halinin farkında ve kurtulmak isteyen birinin çektiği acı bir taraftan, çaresizlik kıskacı bir taraftan ne kadar zor, bir de böyle empati yapmaya çalışalım ahir zaman hastalıkları evvel zaman hastalıklarından daha çetin ve karmaşık Rabbül alemin tüm hata yapan ve pişman olan kardeşlerimin yar ve yardımcısı olsun tövbelerini kabul ve daim etsin iradelerine kuvvet nasip etsin inşallah selametle yerlerin ve göklerin sahibine emanet olun.
Hümeyra isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt   #24 (permalink)
Firariyim
Süper Kardeşimiz

Standart

Selamunaleyküm zina suçunu işleyenlerin vicdanlarının sesinden kurtulabileceklerini sanmıyorum, efendimiz zamanında hadisi şeriflerle recim cezası uygulandığını biliyoruz.
Burada kimse çocuk istismarı veya zinayı savunmuyordur...
Bazı meshep imamlarının zina tehlikesi durumunda, zina işlemesindense, el ile istimna etmesini mübah görmüştür dedim.
Firariyim isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt   #25 (permalink)
Singapur
Katılımcı Kardeşimiz

Standart

Kardesim defalarca gunahlar işlediğini ayni hatalari tekrardan yapmış oldunu belirtmissin. Bununla ilgili piskologtan yardim almalisin bunun yanında Allah cc rahmeti buyuk sen tovbe etmeye dogru yolda direnmeye devam et. Insanin nefsi azgin bir hayvan.
Singapur isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt   #26 (permalink)
Ekrem
Yönetici-Admin

Standart

Selamün aleyküm cümleten hayırlı akşamlar, hayırlı iftarlar.

Değerli dostlarım sanırım burada bi yanlış anlaşılma var yani yorum yapılıyor ama kim için yorum yapılıyor bu belli değil onedenle yaptığımız yorumlarda yanlış anlaşılıyoruz.

Aslında ben kötüler için yaşasın cehennem dediğim,de Kendimden nefret ediyorum Tozduman kardeşimin olmazolası adaşıma yazdığı mesajından esinlenerek demiştim.
Oysa başlık aynı olduğu için burada birleştirilmiş iki Kendimden nefret ediyorum Kendimden nefret ediyorum konu var ve bu nedenle cevaplar karışmakta ve cevap yazan yanlış anlaşılmakta.

Top patladı aklım sofrada olduğu için tam anlamıyla anlatamadım sanıyorum ama nedemek istediğimi umarım anlatabilebilmişimdir.
Ekrem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt   #27 (permalink)
aslshn
Yeni Kardeşimiz

Standart

Alıntı:
tozduman İsimli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Igrencsin ya ne biçim insansın pislik olsun diye mi paylasiyosun böyle yazılar.
Herşeyi anlarımda 3. Sınıfa giden çocuk ya edepsiz insanmisin sen .
O çocuk ya anladiysa senin bu yaptığın pisligi ömür boyu unutamayacak arsiz edepsiz. Allah sizin gibileri uzak tutsun bizden.
Sana çok şey yazardım da .
Bu hastalık değil ya bu başka bişey bunlara sağlam dayak atacaksin ellerini kollarini bacaklarını kiracaksin küçük çocuklara edepsizlik yapamasinlar.
Iftar vakti bütün keyfim gitti yazıklar olsun senin gibi rezillere ıyiki cehennem var.
Alıntı:
tozduman İsimli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet Hilmi abi nedense bunları yazan kişilerde özellikle 5 vakit namaz kıldığını belirtmiş..
Tövbe Estağfurullah
Alıntı:
ihvan İsimli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aynen ben de öyle inanıyorum. Siteyle dalga geçiyor sanırım, bizimle...
Ve pislik olsun diye bu gibi şeyler paylaşılıyor sanırım...

Kalbınızı bozmayın lutfen belkıde ıyı nıyetlı neden bu kadar aşağlayıcı kelımeler kullanıyorsunuz tanımadıgınız kısıler pislik falan cehhenneme inanıpta cok gunaha gıren ınsan gordumm ınsanın ıcınde olucak bu tarz seyler kendını eleştırmekle ve kendı ıcınde mucadele etmekle olur boyle sıkayet cok duydum bayan olmama ragmen ınsanlar guvenıpte zaaflarını anlattılar yardımcı oldugumuz kısıler oldu ınsanlara kendıyle mucadele etmesını tavsıye edın hakaret duysanızda sız etmeyın sızınde bu zaafınız var sanırım kendınızle ınsanlara kotu dusunmeme konusunda mucadele verın Allah guc kuvvet ve akıl vermiş onları olumlu yonde kullanmak ıcın mucadele verın İslamiyette ön yargı yoktur oncelıkle ınsanlara on yargılı davranmayın yardım edın bastırarak oyle boyle dusunuyosun dıyerek mılyonlarca tecavuzcu var ulkemızde bundan sonrakı nesıl ıcın bari bastırmayın yardımcı olmayı deneyın...

YÖNETİM/UYARI: Noktasız ve virgülsüz mesaj yazmayın lütfen!
aslshn isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt   #28 (permalink)
Firariyim
Süper Kardeşimiz

Standart

Bende 17 yaşımda bu imtihandan geçtim, yaşıtım olan genç bir kızla yanlız kaldım, o zamanlar dini hiçbir bilgim yoktu. Nikah düşen biriyle yalnız kalınıp kalınmayacağından bile bi haberken, şakalaşırken kız bana sahip olmaya yeltendi. O zamanki aklımla başıma kalır endişesiyle ordan kaçtım.

Buradaki yazılanlar ilim sahiplerine siteyle dalga geçiyormuş düşüncesine kapılıyorsunuz fakat şehvet duygusu kabarmış veya nefsinden gözü dönmüş gençlik, kör cahillikle sokaklarda cirit atıyor.
Çok afedersiniz zina milli olmak deyimiyle sloganlanlaştırılmıştı arkadaşlarım arasında.
Sonrasında cemaatle tanıştım, burada arkadaşlarda cahildi, genel bir eve
Firariyim isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt   #29 (permalink)
aslshn
Yeni Kardeşimiz

Standart Canım kardesım

Alıntı:
ekrem477 İsimli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben Allaha şükür beş vakit namazını kılmaya çalışan ibadetlerini yerine getirme gayretinde olan 18 yaşında bir gencim. Ancak şehvet yani kadın konusunda zaaflarım var zina yapmadım ancak şehvetime çok yenik düştüm iğrenç hallere girdim hatta bir keresinde gözüm öylesine köreldi ki ilkokul 3.sınıf bir çocuğa şehvet duygusuyla dokundum bu günahımı aklımdan çıkaramıyorum insanların yüzüne bakmaya utanıyorum çünkü insanlar bana çok güveniyor ve iyi bir insan olduğuma inanıyor ben artık kendimden nefret ediyorum psikolojim bozuldu. Şiir yazan duygusal bir insandım bu düşünceler yüzünden şiir yazmaya utanır oldum. Lütfen yardım edin.
SEN ONLARA BAKMA ONLAR ON YARGILI YAKLASTIGI ICIN HATALARI DUZELTMEK YERINE BASTIRDIKLARI ICIN BU ULKEDE TECAVUZCU COGALIYOR
SANA TAVSIYEM AKLINA YANLIS BIRSEY GELDIGINDE ALLAH DE LA İLAHE İL ALLAH DE ALLAHIM DOGRU YOLDAN SAPTIRMA DE ALLAH YARDIMCIDIR KUL YONLENDIRIR BENIM KUCUK KARDESIM
BIZ BU TOPLUMDA NELERI GORDUK ALLAHIN IZNIYLE AŞICAKSIN SADECE KENDINLE MUCADELE ETMEYI OGREN KADINA KADIN GOZUYLE ERKEGE ERKEK GOZUYLE DEIL INSAN GOZUYLE BAK EMİN OL AŞICAKSIN )))
aslshn isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla
Alt   #30 (permalink)
Firariyim
Süper Kardeşimiz

Standart

gitmekte ısrar ettiler, biz iki arkadaş giremedik. Hiç bir dini ilmimiz olmamasına rağmen utangaçlık nimetinden kapıdan bile içeriye girmedik.
Firariyim isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alıntı ile Cevapla

Powered by vBulletin® Version 3.8.9
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0

© Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesinde Bulunan Yazılar
AKTİF KAYNAK LİNK belirtilmeden kullanılamaz.

Din