Tekil Mesaj gösterimi

Alt   #8 (permalink)
Zümrüdü Anka
Çalışkan Kardeşimiz

Selamunaleyküm...Abla ben rüyamın bir kısmını yeni hatırlayabildim affına sığınıyorum...bir daha yazıyorum o yuzden ozur dilerim tekrar...Rüyamda cumhurbaskanını görüyordum malum ona yeni bir saray yapıldı ama rüyamda ona daha yeni bir saray yapıldığını görüyordum. Bu yeni yapılan saraya o geçiyordu, şimdiki de bana veriliyordu ve aynı zamanda başbakan oluyordum. Yanımda arkadaslarimda vardi, hadi bakin diyorum cumhurbaskanimiz gelmeden biz gidip onu karsilayalim. Gidiyoruz ve karşılıyoruz, tokalasıyoruz ve bahçede oturuyoruz sarayın buyuk bir kapisi var kapinin onundeki Bahçedeyiz oturuyoruz, kalkınca tokalaşıyoruz ve çıkıyoruz çıkınca bir şehirdeyiz tahminimce yeryüzünde böyle bir şehir yok gayet temiz ve israfsız bir şehir binalar yapışık 1cm boşa harcanmamış şehirde yalnız yağmur yağiyor ve bir cami göruyorum, buyuk bir cami arkamdaki arkadasimdan biri burasi norveç veya Danimarka şehirlerine benziyor diyor bende o sırada namaz kılayım mı kılmayayım mı diye düşünüyorum neyse kıl diyorum o camii ayasofya idi ve ben namaz kıldim orada. Sonra ise uyandım.

Selam ve dua ile.

Not:Gönül dostum Allah senden razı olsun ama şu arkadaşın bu rüya ile ilgili yorumunu merak ettim.

Gönül sızım...
Rüyada cumhurbaşkanı görmek

Zümrüdü Anka isimli Üye şimdilik offline konumundadır