Tekil Mesaj gösterimi

Alt   #4 (permalink)
Zümrüdü Anka
Çalışkan Kardeşimiz

Selamun Aleyküm gönül dostum !
Rüyamda acayip bir yerdeyim ama rehin durumdayım ve yanımda bir arkadaşım ve sevdigim kiz vardi, ben onu cok uzun zamandir gormuyorum. Neyse bir odada rehindik her ne olduysa bir anda bizi serbest biraktilar ve odadan ciktik ama o kaldi, yürürken dedim oğlum ahmet sen çıldırdın mi nasil birini olume terkedersin 3 günlük dunya icin deger mi dondum ve odanin kapisini kirdik iki kisi odada bir askilik vardi buyuk direk gibi, tuttum firlattim afalladi ve kurtardim o kizi adami sirtima alip götürecekken kiz ona yazik bunada dedi bende biraktim ciktim, salon gibi bir yere geldim sayın cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan oradaydı ve eğitimde fatih projesini anlatıyordu, keyfi yerindeydi, etraftaki çocuklarla sohbet ediyordu bende pür dikkat onları dinliyordum. Sonra ise bir çocuğa döndü ve bir soru sordu çocuk ona elhamdülillah diye cevap verdi, Cumhurbaşkanı dondu kaldı aynı şekilde bende dondum kaldım şok olduk o yaştaki bir çocuktan oyle bir cevap alinca, yalniz etraftaki insanlarda cumhurbaskani da bana bakiyordu oturdugum koltukta one geriye dogru sallanıyordum kaptırmış bir sekilde insanlar guluyordu yalniz o koltuk nasil sallaniyordu hala anlamis degilim etraftakiler uyardi ve bende durdum.

Gönül dostum birde bir sorum daha olacak bir rüyanın bilinçaltı olduğunu nasıl anlarsin ?

selamlarim ile.

Zümrüdü Anka isimli Üye şimdilik offline konumundadır