Tekil Mesaj gösterimi

Alt   #9 (permalink)
ebru1655
Yeni Kardeşimiz

Standart Rüyada tanımadığın birine aşık olmak

Merhaba..
2 gün önce gördüğüm ve bir türlü aklımdan çıkaramadığım bir rüya hakkında yorumunuzu bekliyorum.
Rüyamda öncelikle herkesin dans ettiği bir yerdeyim ve yanımda en yakın arkadaşım(berna) var.Herkes dans ederken biz bernayla köşede duruyoruz ve ben bernaya "git (dershaneden arkadaşımız olan) metinle dans et bende belki yanındaki arkadaşıyla dans ederim" diyorum.Berna gidip metinle dans ediyor.Bu sırada metinin arkadaşı beni dansa kaldırıyor.Belli bir süre yüzünü hiç göremiyorum.Dans ederken de ilk başlarda hep arkaya başkalarına bakıyor.Yüzüme hiç bakmıyor.Sonra wals yapmaya başlıyoruz ve kafamı kaldırdığımda (boyu benden 15-20 cm uzun) ilk defa yüzünü görüyorum ve görür görmez o kadar derin bir şey hissediyorum ki içimde yani aşık oluyorum diyelim kısaca.Birden konuşmaya başlıyoruz ama ne konuştuğumuzu hatırlayamıyorum.Gülüşüyoruz falan ruh eşim olduğunu düşünüyorum içimden.Sonra birden bir şey oluyor ve beni kolumdan tutup bulunduğumuz yerden çıkarıyor.Bu esnada yansımamı görüyorum günlük topuzum üstümde beyaz t-shirt ve kendi kendime "bu gerçek değil" diyorum. fakat sonrasında onunla birlikte hızlı adımlarla yürüyorum ve galiba annesinin yanına gidiyoruz.Annesiyle tanışıyorum.Bütün hatırlayabildiğim bu kadar
Kaç gündür aklımdan çıkmıyor.Yüzünün her santimetre karesi aklımda.Lütfen yorumlayın.

ebru1655 isimli Üye şimdilik offline konumundadır