Tekil Mesaj gösterimi

Alt   #5 (permalink)
Gönül sızım
Özel Kardeşimiz

Ve Aleykümselam gönül Dostum..
Siz Maşallah Çok dürüst ve Vicdanli bir insansınız..ondan dolayi bu Rüya bilinçaltı olabilir amaaa Unutmayin ki::Rüyalar ve bilinçaltı birbirleriyle ilişkilidir.
Bilinçatınızın size vermek istediği mesajlar vardir!!

Ben bir yanlış yaptığımda beni suçlayan Vicdanim varsa artik bütün Dünya Yook Yook!!Sen doğru olanı yaptın evlat desede beni ikna edemez ve bu vicdanim gece
bilinçaltı olarak Rüyama girer ve ben ertesi günü Huzursuz olararak uyanirim!!
hayat çoğu zaman bizim kendi içimize dönmemizi, vicdan muhasebesi yapmamızı engeller.

İnsan vicdanının derinliğinde kendisinin koymadığı ama itaat etmek zorunda olduğu bir yasanın varlığını keşfeder.
Vicdanın sesi insanı sevmesi, iyilik yapması ve kötülükten kaçınması ve her zaman doğru olanı yapmasi için durmadan uyarır, ve bu ses uygun zamanlarda;
yüreğin derinliklerinde çınlar. Vicdan insanın en gizli ve en mahrem yeridir..

Belki bu yeni insan iyi biri olabilir Belki Siz yeni bir iilişkiye Akliniz, kalbiniz ile hazir olabilirsiniz ama Vicdanen hazır! olmadığınıza yorumlanir..
Vicdanen hazır! olmadığında ;tereddüt ve Her zaman bir çelişki içinde olursunuz..
Ötekinden ayrılalı ne kadar zaman oldu ki..? O ayni hareketti Size yapsa idi kendinizi nasil hissederdiniz!!
nasil olursa olsun Sevgimin hic kiymetti yok hepsi yalan imiş demez mi idiniz..? Vicdan ne kadar dürüstse, Siz de O kadar Mutlu ve Huzurlu olursunuz...

Rabbim hayırlara çıkarır inşallah
Rüyada iftiraya uğradığınızı görmek ;ruhunuzu derin bir keder ve ızdırabın saracağına işaret eder...
Allah cc. bugünkü gençlere akıl, fikir ,mantıkı çalıştırsın, kalb ve vicdan versin Allah gençlerin yardımcısı olsun..amin..

Gönül sızım isimli Üye şimdilik offline konumundadır