Tekil Mesaj gösterimi

Alt   #4 (permalink)
Allah'ın kulu
Katılımcı Kardeşimiz

rüyada iftiraya uğradığını görmek rüyada iftiraya uğramak rüyada iftira atıldığını görmek

Selamün aleyküm gönülsızım hocam.Bu aralar hayatıma yeni bir insan girdi ve bu insanın beni Allah namına sevdiğine zerre kadar şüphem yok ancak içimde bir tereddüt var, ben eski sevdiğim insanın bu insan karşıma çıktığından beri ne kadar değersiz ve gönlümde lüzumsuzz yer kaplamış olduğunu anladım fakat dedim ya sevdiğimdi diye bu yeni karşıma çıkan insanla konuştuğum zaman arada ciddi bir şey de henüz olmamasına rağmen kendimi diğerine ihanet mi diyorum diye sorgularken buluyorum.Ona geri dönmeye artık hiç niyetim olmadığı halde.Bu gece de bir rüya gördüm onun etkisi mi bilmiyorum.Eski sevdiğim benim hakkımda onu artık bırakıp başka insanlarla ilgilenmemden ötürü abartarak hiç de hoş olmayan şeyler yazışıyor bir tanıdıkla, iftira atıyor.Güya olumsuz yönde çok değiştiğimden filan bahsediyor ve bu iftira beni küplere bindiriyor ama hesap da sormuyorum nedense.Aynı ortama geldiğimizde yalnızca yüzüne asla bakmadığımı hatırlıyorum,sonra konuşmadan rüyam bitti.dua edin ciddi anlamda sıkıldığım bir husus ..Rabbim hayırlara çıkarır inşallah..Değerli yorumunuzu merakla bekliyorum.SelamünAleyküm..

Allah'ın kulu isimli Üye şimdilik offline konumundadır