Tekil Mesaj gösterimi

Alt   #6 (permalink)
mervecet
Yeni Kardeşimiz

Standart Rüyada tanımadığım birine aşık olmak

Merhaba

Ben rüyamda ilk önce bilmediğim bir yerde görüyorum kendimi. Yanımda halamın kızı, sevgilisi ve onun bir arkadaşı vardı. Ben kuzenimin sevgilisini hiç tanımıyorum ve arkadaşını da hayatımda hiç görmedim. Böyle bir arkadaşı olduğunu bile bilmiyorum. Sonra bir arabaya biniyoruz. Arabayı amcam sürüyor ve içinde akrabalarımız var. Bu araba ile bir yere gidiyoruz ama nereye gittiğimizi bilmiyorum. Kuzenim, sevgilisi ve arkadaşı da yanımda. Ben ve kuzenim en arkada oturuyoruz. Sevgilisi ve arkadaşı bir önümüzdeki sırada oturuyor. Varınca gittiğimiz yere buranın bir düğün salonu olduğunu öğreniyorum. Amcam bu sırada kuzenime neden sevgili getirdin diye kızıyor ve bende onun yanında duruyorum. Amcamın yanından ayrılıyorum ve kuzenimle birlikte sevgilisinin ve arkadaşının yanına gidiyoruz. Ben orada bana aşık olduğunu duyuyorum. Direkt olarak yüzüme karşı söylemiyor. Ben ona konuşmasından ve hareketlerinden dolayı aşık oldum diyor. Sonra ben seviniyorum. Arabaya dönmek için geri biniyoruz. Ben en arka köşeye geçiyorum ve orada numaramı yazım kağıdın yarısını yırtıp ona vermeye çalışıyorum. Ama o benim yanıma gelmiyor ve ben de ona ulaşamıyorum. Ben kızıyorum ama sanki o beni hiç tanımamış gibi davranıyor ve o anda da uyandım.
Bu rüyayı yorumlarsanız çok teşekkür ederim.

mervecet isimli Üye şimdilik offline konumundadır