Tekil Mesaj gösterimi

Alt   #1 (permalink)
Turab
Teknik Ekip

duyuru Rüyanızı paylaşmak için uymanız gereken kurallar

DİKKAT: SİTEMİZDE ARTIK RÜYA YORUMU YAPILMIYOR LÜTFEN MESAJ GÖNDERMEYİN! ALTTA YAZILI KURALLAR ESKİDİR.
BUNA RAĞMEN RÜYANIZI GÖNDERİRSENİZ ANCAK YORUMLAMAK İSTEYEN BİRİ OLURSA YORUMLANIR. ONUN HARİCİNDE YORUM YAPILMIYOR.

RÜYANIZIN YORUMLANMASINI İSTİYORSANIZ; ÖNCE ÜYE OLUN, KURALLARI VE ALTTAKİ YARDIMCI LİNKLERİ
SONUNA KADAR OKUMADAN MESAJ GÖNDERMEYİN!!!


KURALLARA UYGUN OLMAYAN MESAJLAR CEVAPLANMAYACAKTIR!

1-Mesajın başlık kısmı şu şekilde olacak. (Örnek: Rüyada merdivenden düştüğünü görmek) Mesajın başlık kısmına; selamünaleyküm, rüyam, rüya yorumu, yorum, rüyam hakkında, çok önemli, lütfen yorum ve bunun gibi başlıklar yazanların mesajları CEVAPLANMAZ! (Gerekli durumlarda, başlık kısmı yönetim tarafından değiştirlir)

2-Mesaja selamla başlayın (selamünaleyküm , merhaba, iyi günler v.b) Mesaja başlarken kısaltmalar kullanmayın. ( slm, s.a, s.aleyküm, mrb gibi) Mesajına selam vermeden başlayanların mesajları CEVAPLANMAZ!

3-Kısa mesaj yazar gibi yarım kelimeler (istio, gidio, yapıyoz, bide, gidcem, gelcem, ewet, blyrm, söledi, tşk, ıstmıyr, ryamda, ıstyruz, biliyoz, v.s) kullanmayın, daha önemlisi NOKTA VE VİRGÜL gibi imla işaretlerini kullanmadan dümdüz bir mesaj göndermeyin. Çok kısa tek satırlık, ayrıntı içermeyen mesajlar göndermeyin! Bu şekilde mesaj gönderenlerin mesajları CEVAPLANMAZ!


Unutmayın! Yorumlar sadece Allah Rızası için yapılıyor. Hiçbir menfaat yok! O nedenle mesajlarınızda kullandığınız kelimelere ve ifadelere dikkat edin! mesajınızı yorumlayana ve okuyanlara saygı gösterin ve düzgün, anlaşılır, imla kurallarına uygun mesaj gönderin!
Çok kısa olarak yazılmış, ayrıntı içermeyen, anlaşılmayacak kadar bozuk bir Türkçe ile, imla kurallarını katlederek yazılan mesajlar göndermeyin!

ÖNEMLİ NOT:Rüyanızı yazıp gönderdikten sonra, (Yazınızı hemen göremezsiniz! ) Yazınız yetkililer tarafından kontrol edilecektir. Yayınlanmasında bir mahsur yoksa ve mesajı kurallara uygun gönderdiyseniz, yazınız yayınlanır ve sırası gelince cevabı yazılır. DİKKAT: Mesajınız kontrol edilip onaylandıktan sonra başka bir bölüme taşınmış veya başlık kısmı tarafımızdan değiştirilmiş olabilir. Mesajınızı bulamıyorsanız, kuralların sonundaki yardımcı linkten nasıl bulacağınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca mesajınıza cevap yazıldığında sistem otomatik olarak mail adresinize bilgi mesajı gönderecektir.
Sizlere bu hizmeti, sadece Allah Rızası için sunan kardeşimizin, kendi sorumlulukları olduğunu ve yaşadığı ülkenin saat farkını da göz önünde bulundurarak, Rüyanıza gelen yorumu görmek için biraz beklemeniz gerekecek.
Mesajlarınız gönderilme sırasına göre yayınlanacak ve en geç 12-24 saat arasında ( Özel durumlar hariç, özel durumlar halinde duyuru yapılır!) yorumlanmış olacaktır. Yoğunluğun az olduğu günlerde, mesajlarınız daha kısa süre içinde cevaplanmış olabilir. Sık sık kontrol etmeyi ve bu süre içerisinde forumun diğer bölümlerini ziyaret etmeyi unutmayın!

DİKKAT!!! SİTEMİZDE ARTIK RÜYA YORUMU YAPILMIYOR!

LÜTFEN ALTTAKİ YARDIMCI LİNKLERİ OKUYUN
Rüya yorumu isteyenler için çok önemli duyuru

Gönderdiği mesajı bulamayanlar

Mesajım neden cevaplanmadı?

Site Kuralları...


Şimdi! Kuralları okuduysanız ve rüyanızın
yorumlanmasını istiyorsanız tıklayın

Rüyanızı GÖNÜL SIZIM Yorumlayacak. Kim olduğunu öğrenmek için Tıklayın


PAYLAŞ
Facebook Twitter GoogleTurab isimli Üye şuanda  online konumundadır