Tekil Mesaj gösterimi

Alt   #4 (permalink)
Ekrem
Yönetici-Admin

Alıntı:
Turab İsimli Üyeden Alıntı Mesajı göster
OOOO Aleykümselam ustam nerelerdesin beyaw... İş güç tamam da ara sıra gelmez mi insan. Neyse öyle olsun bakalım... Bayramda whatsap dan mesaj yazdım sana ona da cevap yazmadın. Doğrusu bir ara aklıma kötü şeyler geldi acaba başına iş mi geldi dedim. Neden sonra aklıma geldi baktım faceden buldum maaşallah tam gaz gidiyorsun. Neyse hoşgelmişsin diyelim...
Öncelikle, hoş gördük Başkan. Valla her zamanki gibi evin altındaydım herhangi bir yere uzamışlığım kaçmışlığım yok zaten biz kaçmayız Allah'ın emriyle,anlımızın akıyla gideriz
Uğramazmı derken, elbette haklısın ama saç olmayan kafanı kaşıyacak vaktin varmı diye sorsaydın daha iyi olurdu, Allah razı olsun mesajın geldi ama yeni nesil tlf. kullanmasını bilmeyen, bir msj yazarken B diye N harfine basan ve bir msj,ı 10 kere silip baştan yazan birinden cvp beklersen ohoooo Ayrıca o facede gördüğün yazıları kaçkez değiştirdiğimi bir ben bilirim.
Çok şükür şimdilik yaramaz bir durum yok yarına Allah kerim.

Alıntı:
Ab-ı Hayat İsimli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aleyküm selam Ekrem abi,

Forumda pek değişiklik yok, sadece arada görünüp kaybolan "kaçak üyelerimiz" var!!
Bende Forumda değişiklik olarak üyelerimizi ima etmiştim, yani kaybolmuşlar
Aslına bakarsanız zaten bu alem gençlerin işi değil çünkü geçim derdi bu alemden önce gelir ve ben bunu çalışırken anladım yani işten fırsat bulupta nete giremiyordum,işler şu aralar biraz aralandı da hem pc,ye format atma, hemde forumlara girme fırsatı buldum yarın ne olacağı belli değil.

Ekrem isimli Üye şimdilik offline konumundadır